Dejmek Radek

FC Vrchlabí
Dres
3
úno 2, 1988
38 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 8, 1994

5. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
557
Hodnocení
6,32
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída zář 1, 2024 Roudnice V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
  2. AGRO CS 1. A třída srp 24, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" V 0 - 2 94 1 0 0 8,3
  3. AGRO CS 1. A třída srp 18, 2024 Třebechovice pod Orebem V 2 - 1 95 0 0 0 6,8
  4. AGRO CS 1. A třída srp 11, 2024 Nový Hradec Králové V 7 - 3 90 3 1 0 8,6
  5. 1. A třída čvn 15, 2024 Trutnov "B" R 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  6. 1. A třída čvn 2, 2024 Sokol Třebeš "B" P 1 - 0 94 0 0 0 5,2
  7. 1. A třída kvě 19, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" P 1 - 3 92 0 0 0 5,1
  8. 1. A třída kvě 5, 2024 Slavia Hradec Králové "B" R 2 - 2 96 0 0 0 6,0
  9. 1. A třída dub 27, 2024 Bystřian Kunčice P 3 - 2 98 0 0 0 5,3
  10. 1. A třída dub 21, 2024 Sokol Železnice R 1 - 1 94 0 0 0 6,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 557 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
557 557
Kapitánem
6 6
Hodnocení
6,32 6,32

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 1,78
Obdržené góly na hřišti
9 1,45
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,32
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,32

Disciplína

Žluté karty
1 0,16
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 31 % 72 % Hodnocení 61 % Vytíženost Disciplína 36 % Obrana 58 %

Sezóny

Ročníky
Vrchlabí 2026/2027 60557106,32
5. liga 60557106,32
Vrchlabí 2025/2026 2442 260416,19
Vrchlabí 2024/2025 24102 224507,26
AGRO CS 1. A třída 24102 224507,26
Vrchlabí 2023/2024 2131 895305,90
1. A třída 2131 895305,90
Vrchlabí 2022/2023 61558215,42
Vrchlabí 2021/2022 1521 332406,22
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení