Hubička Lukáš

TJ Sokol Malšovice
Dres
37
úno 4, 1988
38 let
Země
CZEČesko
V klubu od
říj 1, 2015

JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
92
Hodnocení
6,60
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor kvě 1, 2019 Jaroměř V 5 - 1 57 2 0 0 9,2
  2. VOTROK Krajský přebor dub 27, 2019 Sobotka V 5 - 1 64 0 0 0 6,8
  3. VOTROK Krajský přebor dub 13, 2019 Dobruška V 8 - 0 67 0 0 0 7,3
  4. VOTROK Krajský přebor dub 7, 2019 Červený Kostelec V 2 - 3 45 0 0 0 6,2
  5. VOTROK Krajský přebor bře 30, 2019 Jiskra Hořice V 1 - 0 14 0 0 0 6,1
  6. VOTROK Krajský přebor lis 17, 2018 Lázně Bělohrad V 0 - 1 20 0 0 0 6,1
  7. VOTROK Krajský přebor lis 10, 2018 Slavia Hradec Králové V 2 - 0 68 0 0 0 7,0
  8. VOTROK Krajský přebor lis 3, 2018 Jičín V 2 - 0 38 0 0 0 6,4
  9. VOTROK Krajský přebor říj 27, 2018 Kostelec nad Orlicí P 1 - 0 97 0 0 0 5,2
  10. VOTROK Krajský přebor říj 20, 2018 Vrchlabí V 1 - 1 92 0 0 0 6,0
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 92 · porovnání s brankáři soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
92 92
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,60 6,60

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 3,91
Obdržené góly na hřišti
2 1,96
Rozdíl skóre na hřišti
2 1,96
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s brankáři soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Čistá konta 0 % 93 % Hodnocení 12 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 61 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Malšovice 2025/2026 1092006,60
Libčany 2021/2022 1090005,80
Libčany 2020/2021 10900
Libčany 2019/2020 1090007,60
Libčany 2018/2019 2571 665006,95
Libčany 2017/2018 24131 800006,80
VOTROK Krajský přebor 24131 800006,80
Libčany 2016/2017 22101 330107,11
VOTROK Krajský přebor 22101 330107,11
Libčany 2015/2016 27152 307507,16
1. A třída 27152 307507,16
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení