Dres
19
úno 6, 1988
38 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 3, 2025

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
5
Góly
1
V základní sestavě
5
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
337
Hodnocení
6,60
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C dub 11, 2018 Brandýs nad Labem P 1 - 0 92 0 0 0 5,2
  2. Fortuna Divize C dub 7, 2018 Kratonohy V 3 - 0 90 0 0 0 7,4
  3. Fortuna Divize C dub 4, 2018 Trutnov P 1 - 3 90 0 0 0 5,1
  4. Fortuna Divize C bře 30, 2018 Pardubice V 0 - 1 90 0 1 0 6,7
  5. Fortuna Divize C bře 24, 2018 Čáslav V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
  6. Fortuna Divize C lis 17, 2017 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 0 - 1 94 0 0 0 5,2
  7. Fortuna Divize C lis 12, 2017 Turnov V 1 - 3 92 0 0 0 7,0
  8. Fortuna Divize C lis 4, 2017 Spartak Chrastava V 7 - 3 91 1 0 0 8,1
  9. Fortuna Divize C říj 29, 2017 Admira Praha P 1 - 1 90 0 0 0 6,0
  10. Fortuna Divize C říj 21, 2017 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 0 50 0 0 0 6,6
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 337 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
337 337
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,60 6,60

Útok

Góly
1 0,27
Góly ze hry
1 0,27
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 2,40
Obdržené góly na hřišti
6 1,60
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,80
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,27

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 74 % 83 % Hodnocení 53 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 62 %

Sezóny

Ročníky
Bystřian Kunčice 2026/2027 51337006,60
AGRO CS 6. liga 51337006,60
Bystřian Kunčice 2025/2026 2942 691206,41
AGRO CS 1. A třída 2942 691206,41
Sokol Živanice 2017/2018 2722 376106,50
Fortuna Divize C 2722 376106,50
Sokol Živanice 2016/2017 2812 322416,29
Fortuna Divize C 2812 322416,29
Sokol Živanice 2015/2016 1401 249106,81
Divize C 1401 249106,81
Cidlina Nový Bydžov 2015/2016 21123007,30
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení