Lámr Tomáš

Bez angažmá
úno 26, 1988
38 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2024/2025

Zápasy
19
Góly
1
V základní sestavě
18
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
1 664
Hodnocení
5,53
Žluté karty
4
Červené karty
1

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída dub 29, 2023 Náchod "B" V 2 - 1 94 0 0 0 6,8
  2. AM GNOL 1. A třída dub 22, 2023 Sobotka V 0 - 5 90 0 0 0 7,5
  3. AM GNOL 1. A třída dub 9, 2023 Slovan Broumov V 0 - 2 94 0 1 0 6,9
  4. AM GNOL 1. A třída dub 6, 2023 Lokomotiva Hradec Králové P 0 - 3 91 0 1 0 4,6
  5. AM GNOL 1. A třída bře 25, 2023 Česká Skalice P 0 - 2 90 0 1 0 4,6
  6. AM GNOL 1. A třída bře 19, 2023 Roudnice V 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  7. AM GNOL 1. A třída lis 12, 2022 Nové Město nad Metují V 0 - 2 91 1 0 0 8,8
  8. AM GNOL 1. A třída lis 5, 2022 Trutnov "B" V 3 - 3 91 1 0 0 7,3
  9. AM GNOL 1. A třída říj 29, 2022 Třebechovice pod Orebem P 3 - 0 92 0 0 0 5,0
  10. AM GNOL 1. A třída říj 23, 2022 Nový Hradec Králové V 2 - 1 93 0 0 0 6,8
2024/2025 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 664 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
19 19
V základní sestavě
18 18
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
1 664 1 664
Kapitánem
12 12
Hodnocení
5,53 5,53

Útok

Góly
1 0,05
Góly ze hry
1 0,05
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
24 1,30
Obdržené góly na hřišti
47 2,54
Rozdíl skóre na hřišti
−23 −1,24
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,16

Disciplína

Žluté karty
4 0,22
Červené karty
1 0,05

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 36 % 8 % Hodnocení 78 % Vytíženost Disciplína 23 % Obrana 33 %

Sezóny

Ročníky
Miletín 2024/2025 1911 664415,53
Miletín 2023/2024 1411 287705,51
1. A třída 1411 287705,51
Miletín 2022/2023 2632 390706,20
AM GNOL 1. A třída 2632 390706,20
Miletín 2021/2022 2522 268406,49
Miletín 2020/2021 90828405,92
Miletín 2019/2020 1211 109206,76
Miletín 2018/2019 2432 151816,11
Miletín 2017/2018 2111 729306,45
Miletín 2016/2017 110471106,37
Miletín 2015/2016 160408006,15
1. A třída 160408006,15
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení