Bendig Gejza

Konec kariéry
bře 17, 1988
38 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2022/2023

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
289
Hodnocení
5,73
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AM GNOL 1. A třída srp 16, 2020 Česká Skalice P 1 - 3 62 0 0 0 5,7
  2. AM GNOL 1. A třída lis 16, 2019 Třebechovice pod Orebem V 1 - 0 11 0 0 0 6,1
  3. AM GNOL 1. A třída lis 10, 2019 Lázně Bělohrad V 0 - 3 92 1 0 0 8,9
  4. AM GNOL 1. A třída lis 2, 2019 Solnice V 3 - 0 92 0 0 0 7,4
  5. AM GNOL 1. A třída říj 27, 2019 Slovan Broumov V 2 - 4 93 0 0 0 7,0
  6. AM GNOL 1. A třída říj 19, 2019 Nové Město nad Metují P 3 - 4 94 0 0 0 5,2
  7. AM GNOL 1. A třída říj 11, 2019 Česká Skalice P 2 - 6 92 0 0 0 4,9
  8. AM GNOL 1. A třída říj 5, 2019 Trutnov "B" V 2 - 0 90 1 0 0 8,3
  9. AM GNOL 1. A třída zář 29, 2019 Týniště nad Orlicí P 1 - 1 91 0 0 0 6,1
  10. AM GNOL 1. A třída zář 22, 2019 Jaroměř P 2 - 1 91 0 0 0 5,3
2022/2023 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 289 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
289 289
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,73 5,73

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
5 1,56
Obdržené góly na hřišti
6 1,87
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,31
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,31
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 19 % 21 % Hodnocení 37 % Vytíženost Disciplína 17 % Obrana 63 %

Sezóny

Ročníky
Bystřian Kunčice 2022/2023 4076006,15
Třebechovice pod Orebem 2022/2023 30213105,17
Třebechovice pod Orebem 2021/2022 71436106,06
Smiřice 2021/2022 81728105,10
Bystřian Kunčice 2020/2021 90677106,13
Bystřian Kunčice 2019/2020 1441 165006,30
AM GNOL 1. A třída 1441 165006,30
Nový Hradec Králové 2018/2019 2431 981205,74
AM GNOL 1. A třída 2431 981205,74
Nový Hradec Králové 2017/2018 25112 243206,14
AM GNOL 1. A třída 25112 243206,14
Nový Hradec Králové 2016/2017 26102 241206,53
JAKO 1. A třída 26102 241206,53
Roudnice 2015/2016 1411 212106,17
1. A třída 1411 212106,17
Nový Hradec Králové 2015/2016 1411 175005,76
1. A třída 1411 175005,76
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení