Jindřich Petr

Konec kariéry
dub 1, 1988
38 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
13
Góly
2
V základní sestavě
10
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
929
Hodnocení
5,97
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C srp 19, 2018 Pardubice P 1 - 0 31 0 0 0 5,9
  2. Fortuna Divize C srp 11, 2018 Trutnov V 5 - 1 11 0 0 0 6,2
  3. Fortuna Divize C lis 19, 2017 Čáslav P 2 - 1 8 0 0 0 –
  4. Fortuna Divize C lis 12, 2017 Zbuzany 1953 V 2 - 0 17 0 1 0 5,7
  5. Fortuna Divize C lis 4, 2017 Brandýs nad Labem P 3 - 0 33 0 0 0 5,9
  6. Fortuna Divize C říj 21, 2017 Trutnov V 1 - 2 2 0 0 0 –
  7. Fortuna Divize C říj 15, 2017 Vysoké Mýto P 2 - 3 26 0 0 0 5,5
  8. Fortuna Divize C říj 7, 2017 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou V 3 - 5 23 1 1 0 7,7
  9. Fortuna Divize C říj 1, 2017 Čechie Vykáň P 1 - 1 18 0 0 0 6,0
  10. Fortuna Divize C zář 24, 2017 Turnov V 2 - 3 9 0 1 0 6,0
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 929 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
13 13
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
929 929
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,97 5,97

Útok

Góly
2 0,19
Góly ze hry
2 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,16
Obdržené góly na hřišti
17 1,65
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,48
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,29

Disciplína

Žluté karty
5 0,48
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 53 % 43 % Hodnocení 49 % Vytíženost Disciplína 8 % Obrana 52 %

Sezóny

Ročníky
Poříčany 2021/2022 132929505,97
Fortuna Divize C 132929505,97
Poříčany 2020/2021 73606206,60
Fortuna Divize C 73606206,60
Český Brod 2018/2019 2042006,05
Kolín 2017/2018 142352406,13
Fortuna Divize C 142352406,13
Kolín 2016/2017 141760406,32
Fortuna Divize C 141760406,32
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení