Dres
2
čvc 12, 1988
38 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 19, 2015

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
827
Hodnocení
5,53
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída čvn 14, 2025 Trutnov "B" R 3 - 3 92 0 0 0 6,1
  2. AGRO CS 1. A třída čvn 8, 2025 Velichovky V 2 - 3 93 0 0 0 6,8
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 31, 2025 Slavia Hradec Králové "B" P 0 - 4 90 0 0 0 4,9
  4. AGRO CS 1. A třída kvě 24, 2025 Sokol Třebeš "B" P 4 - 3 93 0 1 0 4,8
  5. AGRO CS 1. A třída kvě 17, 2025 Slovan Broumov V 9 - 0 91 0 0 0 7,7
  6. AGRO CS 1. A třída kvě 10, 2025 Sokol Stěžery R 3 - 3 94 0 1 0 5,6
  7. AGRO CS 1. A třída kvě 8, 2025 Roudnice P 1 - 2 93 0 0 0 5,2
  8. AGRO CS 1. A třída kvě 3, 2025 Nový Hradec Králové V 1 - 3 93 0 0 0 7,0
  9. AGRO CS 1. A třída dub 19, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" R 1 - 1 90 0 0 0 6,1
  10. AGRO CS 1. A třída dub 12, 2025 Třebechovice pod Orebem V 3 - 1 91 0 0 0 7,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 827 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
827 827
Kapitánem
9 9
Hodnocení
5,53 5,53

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 0,98
Obdržené góly na hřišti
24 2,61
Rozdíl skóre na hřišti
−15 −1,63
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,11

Disciplína

Žluté karty
3 0,33
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 45 % 14 % Hodnocení 96 % Vytíženost Disciplína 15 % Obrana 25 %

Sezóny

Ročníky
Kostelec nad Orlicí 2026/2027 91827305,53
AGRO CS 6. liga 91827305,53
Kostelec nad Orlicí 2025/2026 3012 746605,83
AGRO CS 1. A třída 3012 746605,83
Kostelec nad Orlicí 2024/2025 3022 770306,16
AGRO CS 1. A třída 3022 770306,16
Kostelec nad Orlicí 2023/2024 3022 776406,55
1. A třída 3022 776406,55
Kostelec nad Orlicí 2022/2023 2902 632815,01
Kostelec nad Orlicí 2021/2022 3012 783405,86
Kostelec nad Orlicí 2020/2021 50434005,72
Kostelec nad Orlicí 2019/2020 1601 463505,76
Kostelec nad Orlicí 2018/2019 2222 000206,55
Kostelec nad Orlicí 2017/2018 2952 6661106,39
VOTROK Krajský přebor 2952 6661106,39
Kostelec nad Orlicí 2016/2017 3002 7651005,98
VOTROK Krajský přebor 3002 7651005,98
Kostelec nad Orlicí 2015/2016 2752 4481316,06
VOTROK Krajský přebor 2542 2641216,02
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení