Dres
14
lis 4, 1988
37 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 12, 2019

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
937
Hodnocení
5,60
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída čvn 9, 2024 Sokol Železnice P 6 - 0 90 0 0 0 4,8
  2. 1. A třída čvn 1, 2024 Vysoká nad Labem P 0 - 5 91 0 0 0 4,9
  3. 1. A třída kvě 18, 2024 Nové Město nad Metují P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  4. 1. A třída kvě 11, 2024 Nový Hradec Králové P 1 - 5 28 0 0 0 5,6
  5. 1. A třída dub 27, 2024 Roudnice P 0 - 3 79 0 0 0 5,1
  6. 1. A třída dub 20, 2024 Trutnov "B" V 1 - 3 91 1 0 0 8,5
  7. 1. A třída dub 13, 2024 Vrchlabí R 2 - 2 66 0 0 0 6,7
  8. 1. A třída dub 7, 2024 Sokol Třebeš "B" P 2 - 0 28 0 0 0 5,3
  9. 1. A třída bře 23, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" V 1 - 3 81 0 0 0 6,9
  10. 1. A třída bře 9, 2024 Slavia Hradec Králové "B" V 1 - 2 79 0 0 0 7,2
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 937 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
937 937
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,60 5,60

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,44
Obdržené góly na hřišti
29 2,79
Rozdíl skóre na hřišti
−14 −1,34
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 43 % 18 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 47 % Obrana 33 %

Sezóny

Ročníky
Třebechovice pod Orebem 2026/2027 101937105,60
Třebechovice pod Orebem 2025/2026 1941 771306,03
Třebechovice pod Orebem 2024/2025 2932 293005,92
AGRO CS 1. A třída 2932 293005,92
Třebechovice pod Orebem 2023/2024 1731 337005,83
1. A třída 1731 337005,83
Třebechovice pod Orebem 2022/2023 2802 387205,77
AM GNOL 1. A třída 2802 387205,77
Třebechovice pod Orebem 2021/2022 2632 309605,70
AM GNOL 1. A třída 2632 309605,70
Třebechovice pod Orebem 2020/2021 80705004,98
Třebechovice pod Orebem 2019/2020 1651 336106,21
AM GNOL 1. A třída 1651 336106,21
Třebechovice pod Orebem 2018/2019 123733007,02
Roudnice 2018/2019 150998106,28
Roudnice 2017/2018 1951 561106,56
AM GNOL 1. A třída 1951 561106,56
Třebechovice pod Orebem 2015/2016 93660006,66
1. A třída 93660006,66
Roudnice 2015/2016 93801315,93
1. A třída 93801315,93
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení