Čapek Adam

Konec kariéry
lis 15, 1988
37 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
20
Góly
1
V základní sestavě
15
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
1 323
Hodnocení
6,61
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C čvn 12, 2022 Čáslav V 2 - 3 24 0 0 0 6,1
  2. Fortuna Divize C čvn 1, 2022 Náchod V 2 - 1 66 0 0 0 6,3
  3. Fortuna Divize C kvě 28, 2022 Letohrad V 2 - 3 56 0 0 0 5,8
  4. Fortuna Divize C kvě 22, 2022 Velké Hamry V 4 - 1 92 0 0 0 7,0
  5. Fortuna Divize C kvě 14, 2022 Trutnov V 0 - 5 79 0 0 0 7,1
  6. Fortuna Divize C kvě 8, 2022 Dvůr Králové nad Labem V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
  7. Fortuna Divize C dub 30, 2022 Horky nad Jizerou V 2 - 4 79 1 0 0 7,9
  8. Fortuna Divize C dub 24, 2022 Benátky nad Jizerou V 2 - 1 92 0 0 0 6,9
  9. Fortuna Divize C dub 15, 2022 Tochovice V 3 - 4 79 0 0 0 6,7
  10. Fortuna Divize C dub 10, 2022 Sokol Libiš V 6 - 0 90 0 0 0 7,5
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 323 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
20 20
V základní sestavě
15 15
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
1 323 1 323
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,61 6,61

Útok

Góly
1 0,07
Góly ze hry
1 0,07
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
42 2,86
Obdržené góly na hřišti
18 1,22
Rozdíl skóre na hřišti
24 1,63
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,34

Disciplína

Žluté karty
1 0,07
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 73 % 91 % Hodnocení 62 % Vytíženost Disciplína 61 % Obrana 74 %

Sezóny

Ročníky
Sparta Kolín 2021/2022 2011 323106,61
Fortuna Divize C 2011 323106,61
Sparta Kolín 2020/2021 83660107,25
Fortuna Divize C 83660107,25
Kolín 2019/2020 70307006,19
Fortuna Divize C 70307006,19
Kolín 2018/2019 2101 620006,04
Fortuna Divize C 2101 620006,04
Kolín 2017/2018 2722 121216,21
Fortuna Divize C 2722 121216,21
Kolín 2016/2017 3032 473206,42
Fortuna Divize C 3032 473206,42
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení