Mikušík Jakub

SK Libčany
Dres
15
led 9, 1989
37 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 1, 2025

5. liga 2026/2027

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
144
Hodnocení
5,73
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída dub 7, 2024 Slovan Broumov V 1 - 3 95 1 0 0 7,7
  2. 1. A třída bře 30, 2024 Slavia Hradec Králové "B" V 4 - 3 94 0 0 0 6,8
  3. 1. A třída bře 23, 2024 Roudnice V 1 - 3 93 0 0 0 7,1
  4. 1. A třída bře 16, 2024 Bystřian Kunčice V 4 - 2 93 1 0 0 8,1
  5. 1. A třída bře 9, 2024 Trutnov "B" V 1 - 3 93 0 0 0 7,0
  6. 1. A třída lis 30, 2023 Třebechovice pod Orebem V 4 - 1 90 1 0 0 7,8
  7. 1. A třída lis 12, 2023 Vrchlabí R 2 - 2 93 0 0 0 6,0
  8. 1. A třída říj 28, 2023 Sokol Třebeš "B" R 3 - 3 90 1 0 0 7,0
  9. 1. A třída říj 21, 2023 Sokol Stěžery P 0 - 1 92 0 0 0 5,2
  10. 1. A třída říj 14, 2023 Miletín V 1 - 5 90 1 0 0 8,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 144 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
144 144
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,73 5,73

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 2,50
Obdržené góly na hřišti
5 3,13
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,63
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 41 % 19 % Hodnocení 32 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 12 %

Sezóny

Ročníky
Libčany 2026/2027 40144005,73
5. liga 40144005,73
Libčany 2025/2026 2742 398506,55
Vysoká nad Labem 2024/2025 2662 255206,05
Vysoká nad Labem 2023/2024 30142 628407,17
1. A třída 30142 628407,17
Vysoká nad Labem 2022/2023 2341 977105,98
Vysoká nad Labem 2021/2022 1541 323105,85
Vysoká nad Labem 2020/2021 83744006,35
Vysoká nad Labem 2019/2020 1301 074206,15
Dobruška 2018/2019 29142 600206,40
VOTROK Krajský přebor 29142 600206,40
Dobruška 2017/2018 28202 529107,23
AM GNOL 1. A třída 28202 529107,23
Dobruška 2016/2017 26102 301826,00
VOTROK Krajský přebor 26102 301826,00
Dobruška 2015/2016 1861 543306,17
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení