Folwarczny David

FK Brandýs nad Labem
Dres
10
úno 13, 1989
37 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 12, 2016

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
29
Góly
10
V základní sestavě
29
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 731
Hodnocení
6,36
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 28, 2018 Admira Praha P 2 - 2 90 2 0 0 7,9
  2. Fortuna Divize C dub 22, 2018 Dvůr Králové nad Labem P 1 - 0 93 0 0 0 5,2
  3. Fortuna Divize C dub 14, 2018 Zbuzany 1953 V 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  4. Fortuna Divize C dub 11, 2018 Sokol Živanice V 1 - 0 92 0 0 0 7,1
  5. Fortuna Divize C dub 7, 2018 Letohrad V 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  6. Fortuna Divize C bře 31, 2018 Vysoké Mýto V 2 - 2 90 1 1 0 6,5
  7. Fortuna Divize C bře 28, 2018 Kratonohy P 2 - 2 92 0 0 0 6,0
  8. Fortuna Divize C bře 24, 2018 Čechie Vykáň V 1 - 1 92 1 0 0 7,1
  9. Fortuna Divize C lis 4, 2017 Kolín V 3 - 0 75 1 0 0 8,8
  10. Fortuna Divize C říj 28, 2017 Trutnov P 4 - 1 91 0 0 0 4,9
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 731 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
29 29
V základní sestavě
29 29
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 731 2 731
Kapitánem
29 29
Hodnocení
6,36 6,36

Útok

Góly
10 0,33
Góly ze hry
8 0,26
Góly z penalt
2 0,07

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
46 1,52
Obdržené góly na hřišti
50 1,65
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,13
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,13

Disciplína

Žluté karty
2 0,07
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 79 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 63 % Obrana 49 %

Sezóny

Ročníky
Brandýs nad Labem 2025/2026 29102 731206,36
Brandýs nad Labem 2024/2025 29192 712006,80
Brandýs nad Labem 2022/2023 25102 306406,08
Fortuna Divize C 25102 306406,08
Brandýs nad Labem 2017/2018 28172 538506,66
Fortuna Divize C 28172 538506,66
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení