Paťha Marek

Konec kariéry
úno 1, 1989
37 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2017/2018

Zápasy
20
Góly
1
V základní sestavě
18
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
1 551
Hodnocení
6,18
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Divize C bře 20, 2016 Sokol Družba Suchdol P 1 - 1 85 0 0 0 6,1
  2. Divize C bře 12, 2016 Ústí nad Orlicí V 2 - 0 89 0 0 0 7,3
  3. Divize C lis 15, 2015 Letohrad V 4 - 1 90 0 0 0 7,1
  4. Divize C lis 8, 2015 Sparta Kutná Hora V 0 - 1 93 0 0 0 7,1
  5. Divize C lis 1, 2015 Semily V 1 - 1 90 0 0 0 6,0
  6. Divize C říj 25, 2015 Turnov P 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  7. Divize C říj 18, 2015 Nový Bor V 5 - 3 91 0 0 0 7,1
  8. Divize C říj 11, 2015 Trutnov P 1 - 0 92 0 0 0 5,2
  9. Divize C říj 4, 2015 Sokol Jablonec nad Jizerou V 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  10. Divize C zář 20, 2015 Sokol Živanice P 4 - 4 95 0 0 0 6,1
2017/2018 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 551 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
20 20
V základní sestavě
18 18
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
1 551 1 551
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,18 6,18

Útok

Góly
1 0,06
Góly ze hry
1 0,06
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
33 1,91
Obdržené góly na hřišti
29 1,68
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,23
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,12

Disciplína

Žluté karty
2 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 64 % 62 % Hodnocení 64 % Vytíženost Disciplína 46 % Obrana 44 %

Sezóny

Ročníky
Admira Praha 2017/2018 2011 551206,18
Fortuna Divize C 2011 551206,18
Admira Praha 2015/2016 2412 069206,41
Divize C 2412 069206,41
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení