Souček Jan

TJ Svitavy
Dres
15
zář 3, 1989
37 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 1, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
907
Hodnocení
5,57
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C kvě 11, 2024 Kosmonosy R 2 - 2 95 1 0 0 7,0
  2. Fortuna Divize C kvě 4, 2024 Letohrad R 0 - 0 87 0 0 0 6,3
  3. Fortuna Divize C dub 27, 2024 Dobrovice V 0 - 3 91 0 0 0 7,3
  4. Fortuna Divize C dub 20, 2024 Spoje Praha V 2 - 1 90 0 0 0 6,7
  5. Fortuna Divize C dub 13, 2024 Cidlina Nový Bydžov V 2 - 1 86 0 0 0 7,3
  6. Fortuna Divize C dub 6, 2024 Chrudim V 0 - 1 99 0 0 0 7,1
  7. Fortuna Divize C bře 30, 2024 Trutnov V 2 - 0 79 0 0 0 7,2
  8. Fortuna Divize C bře 24, 2024 Čáslav V 0 - 3 69 1 1 0 7,9
  9. Fortuna Divize C bře 16, 2024 Vysoké Mýto V 2 - 1 91 0 0 0 6,7
  10. Fortuna Divize C bře 9, 2024 Benešov V 1 - 2 91 0 0 0 6,7
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 907 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
907 907
Kapitánem
10 10
Hodnocení
5,57 5,57

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
1 0,10

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 0,99
Obdržené góly na hřišti
24 2,38
Rozdíl skóre na hřišti
−14 −1,39
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,20

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 43 % 16 % Hodnocení 95 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 26 %

Sezóny

Ročníky
Svitavy 2026/2027 101907005,57
Svitavy 2025/2026 1551 365506,19
Ústí nad Orlicí 2023/2024 3072 650506,95
Fortuna Divize C 3072 650506,95
Ústí nad Orlicí 2022/2023 2982 682906,70
Fortuna Divize C 2982 682906,70
Ústí nad Orlicí 2016/2017 3062 605206,91
Fortuna Divize C 3062 605206,91
Ústí nad Orlicí 2015/2016 2792 338206,36
Divize C 2792 338206,36
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení