Souček Jan

TJ Svitavy
Dres
15
zář 3, 1989
37 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 1, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
907
Hodnocení
5,57
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C kvě 13, 2023 Chrudim V 3 - 2 94 0 0 0 6,9
  2. Fortuna Divize C kvě 7, 2023 Slovan Liberec V 1 - 2 94 0 0 0 6,8
  3. Fortuna Divize C kvě 3, 2023 Cidlina Nový Bydžov V 2 - 1 89 2 0 0 9,8
  4. Fortuna Divize C dub 29, 2023 Náchod V 2 - 1 92 0 1 0 6,4
  5. Fortuna Divize C dub 22, 2023 Velké Hamry P 6 - 1 93 0 0 0 4,8
  6. Fortuna Divize C dub 7, 2023 Benátky nad Jizerou V 1 - 2 93 0 0 0 6,7
  7. Fortuna Divize C dub 1, 2023 Dobrovice V 1 - 3 91 0 0 0 7,0
  8. Fortuna Divize C bře 25, 2023 Hlinsko V 3 - 1 90 1 0 0 8,5
  9. Fortuna Divize C bře 19, 2023 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 1 90 1 0 0 8,6
  10. Fortuna Divize C bře 4, 2023 Letohrad V 1 - 2 89 0 1 0 6,4
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 907 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
907 907
Kapitánem
10 10
Hodnocení
5,57 5,57

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
1 0,10

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 0,99
Obdržené góly na hřišti
24 2,38
Rozdíl skóre na hřišti
−14 −1,39
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,20

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 43 % 16 % Hodnocení 95 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 26 %

Sezóny

Ročníky
Svitavy 2026/2027 101907005,57
Svitavy 2025/2026 1551 365506,19
Ústí nad Orlicí 2023/2024 3072 650506,95
Fortuna Divize C 3072 650506,95
Ústí nad Orlicí 2022/2023 2982 682906,70
Fortuna Divize C 2982 682906,70
Ústí nad Orlicí 2016/2017 3062 605206,91
Fortuna Divize C 3062 605206,91
Ústí nad Orlicí 2015/2016 2792 338206,36
Divize C 2792 338206,36
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení