Dres
16
zář 12, 1989
37 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 5, 2019

JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026

Zápasy
5
Góly
5
V základní sestavě
5
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
387
Hodnocení
7,08
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. JAKO 1. B třída - skupina B říj 14, 2023 Lokomotiva Hradec Králové V 5 - 1 46 0 0 0 6,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina B zář 23, 2023 Sokol Javornice P 3 - 2 95 2 0 0 7,3
  3. JAKO 1. B třída - skupina B zář 16, 2023 České Meziříčí P 3 - 4 64 1 0 0 6,2
  4. JAKO 1. B třída - skupina B zář 9, 2023 Slavoj Předměřice nad Labem V 1 - 2 93 0 0 0 6,8
  5. JAKO 1. B třída - skupina B zář 2, 2023 Černilov P 2 - 3 95 0 0 0 5,1
  6. JAKO 1. B třída - skupina B srp 26, 2023 Náchod "B" P 4 - 1 95 1 0 0 5,9
  7. JAKO 1. B třída - skupina B srp 19, 2023 Hronov V 2 - 1 94 0 0 0 6,8
  8. JAKO 1. B třída - skupina B srp 12, 2023 Spartak Opočno V 2 - 3 96 0 0 0 6,9
  9. JAKO 1. B třída - skupina B srp 5, 2023 Slavoj Teplice nad Metují R 6 - 6 14 1 0 0 7,4
  10. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 17, 2023 Sokol Malšovice V 4 - 4 92 0 0 0 6,0
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 387 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
387 387
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,08 7,08

Útok

Góly
5 1,16
Góly ze hry
5 1,16
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 2,79
Obdržené góly na hřišti
10 2,33
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,47
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,23

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 91 % 96 % Hodnocení 38 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 34 %

Sezóny

Ročníky
Lokomotiva Meziměstí 2025/2026 55387007,08
Lokomotiva Meziměstí 2024/2025 1771 397106,61
Lokomotiva Meziměstí 2023/2024 1761 389106,45
Lokomotiva Meziměstí 2022/2023 1481 076106,97
Lokomotiva Meziměstí 2021/2022 16111 280206,83
Lokomotiva Meziměstí 2020/2021 33250006,83
Lokomotiva Meziměstí 2019/2020 32181006,47
Spartak Police nad Metují 2018/2019 1731 069306,48
AM GNOL 1. A třída 1731 069306,48
Spartak Police nad Metují 2017/2018 2491 773306,25
AM GNOL 1. A třída 2491 773306,25
Spartak Police nad Metují 2016/2017 112691106,24
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení