Dres
5
lis 19, 1989
36 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 2, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
4
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
743
Hodnocení
6,79
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C kvě 5, 2019 Benátky nad Jizerou P 1 - 0 92 0 0 0 5,2
  2. Fortuna Divize C dub 27, 2019 Přepeře P 2 - 2 46 0 1 0 5,2
  3. Fortuna Divize C dub 23, 2019 Kolín P 1 - 2 93 0 0 0 5,3
  4. Fortuna Divize C dub 20, 2019 Pardubice P 6 - 0 91 0 0 0 4,8
  5. Fortuna Divize C dub 6, 2019 Vysoké Mýto V 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  6. Fortuna Divize C bře 30, 2019 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 3 - 2 94 0 0 0 5,2
  7. Fortuna Divize C bře 16, 2019 Náchod V 2 - 3 95 0 0 0 6,8
  8. Fortuna Divize C bře 9, 2019 Český Brod V 2 - 0 90 0 0 0 7,1
  9. Fortuna Divize C lis 17, 2018 Velké Hamry V 5 - 2 91 1 0 0 8,1
  10. Fortuna Divize C lis 10, 2018 Turnov V 1 - 4 92 2 0 0 8,8
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 743 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
743 743
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,79 6,79

Útok

Góly
4 0,48
Góly ze hry
1 0,12
Góly z penalt
3 0,36

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
18 2,18
Obdržené góly na hřišti
11 1,33
Rozdíl skóre na hřišti
7 0,85
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,12

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 74 % 90 % Hodnocení 90 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 73 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Hajnice 2026/2027 84743006,79
AGRO CS 6. liga 84743006,79
Trutnov "B" 2025/2026 2782 467106,19
AGRO CS 1. A třída 2782 467106,19
Trutnov "B" 2024/2025 2612 361205,92
AGRO CS 1. A třída 2612 361205,92
Trutnov 2023/2024 2982 025106,65
Fortuna Divize C 140630006,27
Trutnov 2022/2023 1861 575006,59
Trutnov 2021/2022 2832 023006,24
Fortuna Divize C 2832 023006,24
Trutnov 2020/2021 81735005,88
Fortuna Divize C 81735005,88
Trutnov 2019/2020 1541 325006,45
Fortuna Divize C 1541 325006,45
Trutnov 2018/2019 2662 304106,27
Fortuna Divize C 2662 304106,27
Trutnov 2017/2018 3042 651106,21
Fortuna Divize C 3042 651106,21
Trutnov 2016/2017 25112 046006,63
Fortuna Divize C 24101 975006,55
Trutnov 2015/2016 29102 593006,39
Divize C 27102 398006,50
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení