Podolník Jiří

FK Jaroměř
Dres
5
lis 25, 1989
36 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 18, 2022

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
486
Hodnocení
6,76
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor říj 19, 2024 Červený Kostelec V 0 - 1 92 0 0 0 7,1
  2. VOTROK Krajský přebor říj 13, 2024 Chlumec nad Cidlinou P 1 - 2 100 0 0 0 5,2
  3. VOTROK Krajský přebor říj 9, 2024 Jiskra Hořice V 7 - 0 90 0 0 0 7,6
  4. VOTROK Krajský přebor říj 5, 2024 Vysoká nad Labem V 2 - 4 92 0 0 0 7,0
  5. VOTROK Krajský přebor zář 29, 2024 Náchod V 3 - 1 93 0 0 0 7,0
  6. VOTROK Krajský přebor zář 21, 2024 Libčany V 0 - 2 93 0 0 0 7,3
  7. VOTROK Krajský přebor zář 1, 2024 Dobruška V 2 - 1 94 0 0 0 6,8
  8. VOTROK Krajský přebor srp 25, 2024 Jičín V 2 - 1 92 0 0 0 6,9
  9. VOTROK Krajský přebor srp 18, 2024 Sokol Železnice P 3 - 1 95 0 0 0 5,0
  10. VOTROK Krajský přebor čvn 16, 2024 Sokol Třebeš P 3 - 0 29 0 0 1 3,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 486 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
486 486
Kapitánem
3 3
Hodnocení
6,76 6,76

Útok

Góly
2 0,37
Góly ze hry
2 0,37
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 2,41
Obdržené góly na hřišti
5 0,93
Rozdíl skóre na hřišti
8 1,48
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,19

Disciplína

Žluté karty
1 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 84 % 91 % Hodnocení 53 % Vytíženost Disciplína 33 % Obrana 76 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř 2026/2027 72486106,76
5. liga 72486106,76
Jaroměř 2025/2026 2601 712106,06
Jaroměř 2024/2025 2602 340516,13
Jaroměř 2023/2024 2011 663515,68
Jaroměř 2022/2023 2211 834506,25
Náchod 2021/2022 2001 691305,96
Fortuna Divize C 2001 691305,96
Náchod 2020/2021 60402106,47
Fortuna Divize C 60402106,47
Náchod 2019/2020 1501 275206,58
Fortuna Divize C 1501 275206,58
Náchod 2018/2019 2502 209505,68
Fortuna Divize C 2502 209505,68
Dvůr Králové nad Labem 2017/2018 2421 418615,94
Fortuna Divize C 2201 238615,72
Dvůr Králové nad Labem 2016/2017 2682 151506,38
Fortuna Divize C 2682 151506,38
Dvůr Králové nad Labem 2015/2016 2892 122406,51
Divize C 2792 032406,49
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení