Voldán Michal

SK Jičín
Dres
10
úno 22, 1990
36 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 6, 2026

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
12
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
749
Hodnocení
6,11
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor bře 15 Týniště nad Orlicí R 1 - 1 23 0 0 0 5,7
  2. STARMON Krajský přebor bře 7 Cidlina Nový Bydžov P 2 - 4 95 0 0 0 5,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 16, 2024 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 P 2 - 0 66 0 0 0 5,1
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 10, 2024 Trutnov P 1 - 2 46 0 0 0 5,5
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 2, 2024 Dobrovice P 3 - 0 93 0 0 0 5,0
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 27, 2024 Chrudim P 0 - 2 15 0 0 0 5,7
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 19, 2024 Vysoké Mýto P 3 - 1 27 0 0 0 5,9
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 13, 2024 Přepeře V 2 - 1 19 0 0 0 6,5
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 5, 2024 Benešov P 3 - 2 62 0 0 0 6,1
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 21, 2024 Brandýs nad Labem R 0 - 0 65 0 0 0 6,3
2025/2026 STARMON Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 749 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
749 749
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,11 6,11

Útok

Góly
1 0,12
Góly ze hry
1 0,12
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 1,56
Obdržené góly na hřišti
15 1,80
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,24
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,36

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži STARMON Krajský přebor 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 64 % 56 % Hodnocení 53 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 31 %

Sezóny

Ročníky
Jičín 2025/2026 121749006,11
Cidlina Nový Bydžov 2024/2025 131493005,95
Cidlina Nový Bydžov 2023/2024 2361 660106,22
Fortuna Divize C 1941 326106,01
Cidlina Nový Bydžov 2022/2023 2211 613206,09
Fortuna Divize C 2211 613206,09
Cidlina Nový Bydžov 2021/2022 2671 976107,20
Cidlina Nový Bydžov 2020/2021 81643206,66
Cidlina Nový Bydžov 2019/2020 1321 031206,80
Cidlina Nový Bydžov 2018/2019 27112 064006,77
VOTROK Krajský přebor 27112 064006,77
Jičín 2017/2018 2762 009506,25
Jičín 2016/2017 113733106,21
Dvůr Králové nad Labem 2016/2017 112298006,54
Fortuna Divize C 100208005,98
Dvůr Králové nad Labem 2015/2016 24141 402107,02
Divize C 194951106,53
Jičín 2015/2016 66296107,50
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení