Biško Radek

Konec kariéry
úno 22, 1990
36 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2018/2019

Zápasy
26
Góly
0
V základní sestavě
26
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 346
Hodnocení
5,98
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C bře 16, 2019 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou V 2 - 2 91 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C bře 9, 2019 Dvůr Králové nad Labem P 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  3. Fortuna Divize C lis 11, 2018 Čáslav P 0 - 0 93 0 0 0 6,3
  4. Fortuna Divize C lis 3, 2018 Náchod P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  5. Fortuna Divize C říj 28, 2018 Benátky nad Jizerou V 3 - 3 93 0 0 0 6,0
  6. Fortuna Divize C říj 20, 2018 Český Brod V 0 - 1 94 0 0 0 7,1
  7. Fortuna Divize C říj 14, 2018 Přepeře P 1 - 3 91 0 0 0 5,1
  8. Fortuna Divize C říj 6, 2018 Velké Hamry P 1 - 0 91 0 0 0 5,2
  9. Fortuna Divize C zář 30, 2018 Pardubice V 1 - 1 90 0 0 0 6,0
  10. Fortuna Divize C zář 23, 2018 Turnov P 1 - 0 93 0 0 0 5,2
2018/2019 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 346 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
26 26
V základní sestavě
26 26
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 346 2 346
Kapitánem
12 12
Hodnocení
5,98 5,98

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
29 1,11
Obdržené góly na hřišti
33 1,27
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,15
Zápasy bez obdrženého gólu
6 0,23

Disciplína

Žluté karty
2 0,08
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 14 % 37 % Hodnocení 92 % Vytíženost Disciplína 55 % Obrana 64 %

Sezóny

Ročníky
Kolín 2018/2019 2602 346205,98
Fortuna Divize C 2602 346205,98
Kolín 2017/2018 1521 268106,24
Fortuna Divize C 1521 268106,24
Kolín 2016/2017 3002 568406,26
Fortuna Divize C 3002 568406,26
Sokol Družba Suchdol 2015/2016 2812 444805,95
Divize C 2812 444805,95
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení