Biško Radek

Konec kariéry
úno 22, 1990
36 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2018/2019

Zápasy
26
Góly
0
V základní sestavě
26
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 346
Hodnocení
5,98
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C zář 16, 2018 Trutnov P 1 - 2 92 0 0 0 5,2
  2. Fortuna Divize C zář 8, 2018 Spartak Slatiňany V 0 - 1 93 0 0 0 7,1
  3. Fortuna Divize C zář 2, 2018 Vysoké Mýto V 2 - 2 90 0 0 0 6,1
  4. Fortuna Divize C srp 25, 2018 Horky nad Jizerou V 1 - 1 91 0 0 0 6,1
  5. Fortuna Divize C srp 19, 2018 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 1 - 4 92 0 0 0 5,0
  6. Fortuna Divize C srp 12, 2018 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 1 93 0 0 0 7,1
  7. Fortuna Divize C čvn 13, 2018 Čáslav P 1 - 4 90 0 1 0 4,5
  8. Fortuna Divize C čvn 9, 2018 Zbuzany 1953 P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  9. Fortuna Divize C čvn 3, 2018 Brandýs nad Labem V 2 - 1 93 0 0 0 6,8
  10. Fortuna Divize C kvě 26, 2018 Letohrad P 3 - 1 37 0 0 0 4,9
2018/2019 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 346 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
26 26
V základní sestavě
26 26
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 346 2 346
Kapitánem
12 12
Hodnocení
5,98 5,98

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
29 1,11
Obdržené góly na hřišti
33 1,27
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,15
Zápasy bez obdrženého gólu
6 0,23

Disciplína

Žluté karty
2 0,08
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 14 % 37 % Hodnocení 92 % Vytíženost Disciplína 55 % Obrana 64 %

Sezóny

Ročníky
Kolín 2018/2019 2602 346205,98
Fortuna Divize C 2602 346205,98
Kolín 2017/2018 1521 268106,24
Fortuna Divize C 1521 268106,24
Kolín 2016/2017 3002 568406,26
Fortuna Divize C 3002 568406,26
Sokol Družba Suchdol 2015/2016 2812 444805,95
Divize C 2812 444805,95
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení