Zákravský Tomáš

SK Bystřian Kunčice
Dres
17
kvě 6, 1990
36 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 7, 2015

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
268
Hodnocení
5,92
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída srp 27, 2017 Slovan Broumov P 5 - 1 93 0 0 0 5,0
  2. AM GNOL 1. A třída srp 19, 2017 Sobotka P 2 - 3 93 0 0 0 5,1
  3. AM GNOL 1. A třída srp 12, 2017 Nový Hradec Králové P 3 - 1 93 0 1 0 4,6
  4. JAKO 1. A třída čvn 17, 2017 Sokol Třebeš P 7 - 1 90 0 0 0 4,8
  5. JAKO 1. A třída čvn 3, 2017 Lokomotiva Hradec Králové V 0 - 1 90 0 0 0 7,1
  6. JAKO 1. A třída kvě 27, 2017 Sparta Úpice V 4 - 0 75 0 0 0 7,3
  7. JAKO 1. A třída kvě 20, 2017 Tatran Hostinné P 2 - 1 94 0 0 0 5,2
  8. JAKO 1. A třída kvě 13, 2017 Týniště nad Orlicí V 5 - 2 83 0 0 0 7,0
  9. JAKO 1. A třída kvě 6, 2017 Nový Hradec Králové V 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  10. JAKO 1. A třída dub 29, 2017 Třebechovice pod Orebem V 5 - 1 90 1 0 0 8,1
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 268 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
268 268
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,92 5,92

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 1,34
Obdržené góly na hřišti
6 2,01
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,67
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 17 % 37 % Hodnocení 39 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 43 %

Sezóny

Ročníky
Bystřian Kunčice 2025/2026 60268005,92
Bystřian Kunčice 2024/2025 40164005,68
Bystřian Kunčice 2023/2024 2541 980605,98
1. A třída 2541 980605,98
Bystřian Kunčice 2022/2023 2422 098506,20
AM GNOL 1. A třída 2422 098506,20
Bystřian Kunčice 2021/2022 2622 323915,97
AM GNOL 1. A třída 2622 323915,97
Bystřian Kunčice 2020/2021 81721206,10
Bystřian Kunčice 2019/2020 2097005,30
Bystřian Kunčice 2018/2019 1401 063306,06
AM GNOL 1. A třída 1401 063306,06
Bystřian Kunčice 2017/2018 1401 214205,82
AM GNOL 1. A třída 1401 214205,82
Bystřian Kunčice 2016/2017 2321 828006,45
JAKO 1. A třída 2321 828006,45
Bystřian Kunčice 2015/2016 130664205,91
1. A třída 130664205,91
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení