Zahálka Štěpán

Konec kariéry
čvn 26, 1990
36 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2017/2018

Zápasy
29
Góly
2
V základní sestavě
27
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
2 518
Hodnocení
6,03
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C čvn 9, 2018 Vysoké Mýto P 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  2. Fortuna Divize C čvn 3, 2018 Čechie Vykáň P 1 - 4 78 0 0 0 5,3
  3. Fortuna Divize C kvě 26, 2018 Sokol Živanice P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  4. Fortuna Divize C kvě 20, 2018 Kratonohy P 1 - 2 94 0 0 0 5,3
  5. Fortuna Divize C kvě 12, 2018 Pardubice P 1 - 1 90 0 0 0 6,0
  6. Fortuna Divize C kvě 6, 2018 Čáslav V 3 - 3 90 0 0 0 6,1
  7. Fortuna Divize C dub 28, 2018 Brandýs nad Labem V 2 - 2 86 0 0 0 6,1
  8. Fortuna Divize C dub 22, 2018 Trutnov V 6 - 1 90 0 0 0 7,2
  9. Fortuna Divize C dub 14, 2018 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 4 - 1 92 0 0 0 5,0
  10. Fortuna Divize C dub 11, 2018 Kolín P 1 - 1 32 0 1 0 5,6
2017/2018 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 518 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
29 29
V základní sestavě
27 27
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
2 518 2 518
Kapitánem
3 3
Hodnocení
6,03 6,03

Útok

Góly
2 0,07
Góly ze hry
2 0,07
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
43 1,54
Obdržené góly na hřišti
46 1,64
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,11
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,14

Disciplína

Žluté karty
3 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 48 % 40 % Hodnocení 94 % Vytíženost Disciplína 48 % Obrana 47 %

Sezóny

Ročníky
Admira Praha 2017/2018 2922 518306,03
Fortuna Divize C 2922 518306,03
Admira Praha 2015/2016 2762 363506,53
Divize C 2762 363506,53
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení