Pavlásek Vojtěch

Konec kariéry
čvc 5, 1990
36 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2017/2018

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
340
Hodnocení
5,80
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Divize C dub 10, 2016 Jaroměř V 0 - 6 90 0 0 0 7,5
  2. Divize C dub 3, 2016 Sokol Družba Suchdol V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
  3. Divize C bře 27, 2016 Admira Praha V 2 - 1 92 0 0 0 6,8
  4. Divize C bře 19, 2016 Ústí nad Orlicí P 2 - 2 93 0 0 0 6,0
  5. Divize C bře 13, 2016 Letohrad V 1 - 0 93 0 0 0 7,1
  6. Divize C lis 14, 2015 Sparta Kutná Hora V 3 - 0 90 1 0 0 8,4
  7. Divize C lis 7, 2015 Semily V 1 - 7 90 0 0 0 7,2
  8. Divize C lis 1, 2015 Turnov P 3 - 4 92 0 0 0 5,3
  9. Divize C říj 24, 2015 Nový Bor V 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  10. Divize C říj 18, 2015 Trutnov P 2 - 3 93 0 0 0 5,3
2017/2018 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 340 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
340 340
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,80 5,80

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 1,59
Obdržené góly na hřišti
8 2,12
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,53
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,26

Disciplína

Žluté karty
1 0,26
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 27 % 22 % Hodnocení 33 % Vytíženost Disciplína 25 % Obrana 26 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad 2017/2018 40340105,80
Dvůr Králové nad Labem "B" 2017/2018 20119006,65
Dvůr Králové nad Labem 2016/2017 1501 244105,97
Fortuna Divize C 1501 244105,97
Dvůr Králové nad Labem 2015/2016 2842 560406,31
Divize C 2842 560406,31
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení