Benek Aleš

Konec kariéry
lis 24, 1990
35 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2018/2019

Zápasy
12
Góly
1
V základní sestavě
5
Ze střídačky
7
Odehrané minuty
520
Hodnocení
5,80
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C srp 19, 2018 Benátky nad Jizerou P 5 - 1 29 0 0 0 5,3
  2. Fortuna Divize C srp 12, 2018 Přepeře P 1 - 1 91 0 0 0 6,1
  3. Fortuna Divize C čvn 13, 2018 Čechie Vykáň V 2 - 1 55 0 0 0 6,6
  4. Fortuna Divize C čvn 3, 2018 Kratonohy V 3 - 0 92 0 0 0 7,4
  5. Fortuna Divize C kvě 26, 2018 Pardubice P 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  6. Fortuna Divize C kvě 20, 2018 Čáslav V 1 - 1 91 0 0 0 6,0
  7. Fortuna Divize C kvě 12, 2018 Brandýs nad Labem V 1 - 3 92 0 0 0 7,0
  8. Fortuna Divize C kvě 6, 2018 Trutnov V 1 - 0 92 0 0 0 7,1
  9. Fortuna Divize C dub 28, 2018 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou V 0 - 3 91 0 0 0 7,4
  10. Fortuna Divize C dub 15, 2018 Spartak Chrastava V 4 - 2 40 0 0 0 7,1
2018/2019 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 520 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
7 7
Odehrané minuty
520 520
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,80 5,80

Útok

Góly
1 0,17
Góly ze hry
1 0,17
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 0,69
Obdržené góly na hřišti
14 2,42
Rozdíl skóre na hřišti
−10 −1,73
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,17
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 45 % 16 % Hodnocení 40 % Vytíženost Disciplína 37 % Obrana 17 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2018/2019 121520105,80
Fortuna Divize C 121520105,80
Turnov 2017/2018 2601 924006,06
Fortuna Divize C 2601 924006,06
Turnov 2016/2017 2612 299416,01
Fortuna Divize C 2612 299416,01
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení