Horák Martin

Konec kariéry
pro 1, 1990
35 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2023/2024

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
643
Hodnocení
4,90
Žluté karty
2
Červené karty
1

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 3, 2023 Sokol Malšovice P 2 - 1 46 0 0 0 5,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 31, 2023 Sokol Javornice P 5 - 1 91 0 1 0 4,5
  3. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 27, 2023 Lokomotiva Meziměstí P 0 - 3 92 0 1 0 4,6
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 13, 2023 Slavoj Předměřice nad Labem P 4 - 1 91 0 0 0 5,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 6, 2023 Sokol Lípa nad Orlicí P 1 - 2 93 1 0 0 6,3
  6. JAKO 1. B třída - skupina B dub 29, 2023 Baník Vamberk V 1 - 1 90 0 0 0 6,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina B dub 23, 2023 Velichovky V 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  8. JAKO 1. B třída - skupina B dub 8, 2023 Černilov V 4 - 1 90 1 0 0 8,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina B dub 1, 2023 Slavia Hradec Králové "B" P 3 - 0 40 0 0 0 5,2
  10. JAKO 1. B třída - skupina B bře 25, 2023 Hronov P 1 - 2 94 0 0 0 5,3
2023/2024 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 643 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
643 643
Kapitánem
0 0
Hodnocení
4,90 4,90

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
5 0,70
Obdržené góly na hřišti
31 4,34
Rozdíl skóre na hřišti
−26 −3,64
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,28
Červené karty
1 0,14

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 6 % 1 % Hodnocení 45 % Vytíženost Disciplína 16 % Obrana 8 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Zdelov 2023/2024 90643214,90
Sokol Zdelov 2022/2023 112916205,83
Týniště nad Orlicí 2018/2019 2522 174306,24
AM GNOL 1. A třída 2522 174306,24
Týniště nad Orlicí 2017/2018 2422 112616,05
AM GNOL 1. A třída 2422 112616,05
Týniště nad Orlicí 2016/2017 2832 509515,95
JAKO 1. A třída 2832 509515,95
Sokol Zdelov 2015/2016 1921 671605,89
Třebechovice pod Orebem 2015/2016 2197106,45
1. A třída 2197106,45
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení