Kudláček Ladislav

FK Náchod
Dres
19
led 8, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 15, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
840
Hodnocení
7,17
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída dub 4 Lokomotiva Hradec Králové R 1 - 1 85 0 0 0 6,1
  2. AGRO CS 1. A třída bře 28 Jiskra Hořice R 1 - 1 45 0 0 0 6,1
  3. AGRO CS 1. A třída bře 21 Trutnov "B" R 3 - 3 93 0 0 0 6,1
  4. AGRO CS 1. A třída bře 14 Kostelec nad Orlicí R 1 - 1 33 0 0 0 6,4
  5. AGRO CS 1. A třída bře 7 Česká Skalice P 1 - 2 100 0 1 0 4,9
  6. AGRO CS 1. A třída lis 15, 2025 Lázně Bělohrad P 1 - 3 93 0 0 0 5,1
  7. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2025 Sokol Třebeš "B" V 0 - 4 91 0 0 0 7,4
  8. AGRO CS 1. A třída říj 25, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" R 1 - 1 95 0 1 0 5,6
  9. AGRO CS 1. A třída říj 18, 2025 Nový Hradec Králové P 2 - 1 93 0 0 0 5,2
  10. AGRO CS 1. A třída říj 11, 2025 Bystřian Kunčice V 4 - 0 92 0 0 0 7,4
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 840 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
840 840
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,17 7,17

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
37 3,96
Obdržené góly na hřišti
9 0,96
Rozdíl skóre na hřišti
28 3,00
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,32

Disciplína

Žluté karty
1 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 81 % 96 % Hodnocení 88 % Vytíženost Disciplína 44 % Obrana 75 %

Sezóny

Ročníky
Náchod 2026/2027 101840107,17
5. liga 101840107,17
Nové Město nad Metují 2025/2026 2812 144306,25
AGRO CS 1. A třída 2812 144306,25
Náchod 2024/2025 2601 491006,42
Náchod 2023/2024 2401 515406,31
Spartak Police nad Metují 2022/2023 2942 613206,26
Spartak Police nad Metují 2021/2022 2822 288006,39
Spartak Police nad Metují 2020/2021 80641006,80
Spartak Police nad Metují 2019/2020 1311 179116,03
Spartak Police nad Metují 2018/2019 2922 459306,65
AM GNOL 1. A třída 2922 459306,65
Spartak Police nad Metují 2017/2018 2722 416306,11
AM GNOL 1. A třída 2722 416306,11
Spartak Police nad Metují 2016/2017 2221 942506,74
Nové Město nad Metují 2015/2016 2922 562005,84
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení