Rudolf Jaroslav

Konec kariéry
led 9, 1991
35 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
12
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
12
Odehrané minuty
168
Hodnocení
5,86
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C dub 8, 2023 Dvůr Králové nad Labem R 0 - 0 53 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C dub 2, 2023 Cidlina Nový Bydžov V 0 - 3 17 0 0 0 6,1
  3. Fortuna Divize C bře 25, 2023 Letohrad V 2 - 1 23 0 0 0 6,2
  4. Fortuna Divize C bře 19, 2023 Čáslav P 1 - 0 79 0 1 0 4,9
  5. Fortuna Divize C bře 11, 2023 Trutnov P 1 - 2 83 0 1 0 4,9
  6. Fortuna Divize C bře 4, 2023 Brandýs nad Labem V 0 - 4 76 0 0 0 7,3
  7. Fortuna Divize C lis 12, 2022 Vysoké Mýto V 0 - 3 7 0 1 0 5,6
  8. Fortuna Divize C lis 5, 2022 Chrudim V 6 - 2 24 0 0 0 6,1
  9. Fortuna Divize C říj 22, 2022 Náchod R 1 - 1 18 0 0 0 6,4
  10. Fortuna Divize C říj 16, 2022 Dobrovice V 6 - 0 19 0 0 0 6,2
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 168 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
12 12
Odehrané minuty
168 168
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,86 5,86

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 2,14
Obdržené góly na hřišti
3 1,61
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,54
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
4 2,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 46 % 28 % Hodnocení 23 % Vytíženost Disciplína 2 % Obrana 41 %

Sezóny

Ročníky
Velké Hamry 2023/2024 120168405,86
Fortuna Divize C 120168405,86
Velké Hamry 2022/2023 2801 055705,92
Fortuna Divize C 2801 055705,92
Velké Hamry 2021/2022 2721 687706,24
Fortuna Divize C 2721 687706,24
Velké Hamry 2020/2021 72216206,19
Fortuna Divize C 72216206,19
Velké Hamry 2019/2020 1621 428306,27
Fortuna Divize C 1621 428306,27
Velké Hamry 2018/2019 2842 526706,07
Fortuna Divize C 2842 526706,07
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení