Rozmajzl Michal

Konec kariéry
led 15, 1991
35 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2017/2018

Zápasy
28
Góly
1
V základní sestavě
28
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 510
Hodnocení
5,59
Žluté karty
9
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 4, 2018 Letohrad P 2 - 0 92 0 1 0 4,6
  2. Fortuna Divize C bře 31, 2018 Admira Praha V 2 - 0 90 0 0 0 7,3
  3. Fortuna Divize C bře 24, 2018 Dvůr Králové nad Labem P 1 - 1 92 0 1 0 5,7
  4. Fortuna Divize C lis 18, 2017 Vysoké Mýto P 5 - 1 90 0 1 0 4,5
  5. Fortuna Divize C lis 11, 2017 Čechie Vykáň P 4 - 4 90 0 0 0 6,0
  6. Fortuna Divize C lis 4, 2017 Sokol Živanice P 7 - 3 91 0 1 0 4,6
  7. Fortuna Divize C říj 28, 2017 Kratonohy V 3 - 1 91 0 0 0 7,0
  8. Fortuna Divize C říj 22, 2017 Pardubice P 1 - 0 92 0 1 0 4,8
  9. Fortuna Divize C říj 14, 2017 Čáslav V 3 - 2 91 0 0 0 6,8
  10. Fortuna Divize C říj 7, 2017 Brandýs nad Labem P 5 - 0 90 0 1 0 4,5
2017/2018 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 510 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
28 28
V základní sestavě
28 28
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 510 2 510
Kapitánem
1 1
Hodnocení
5,59 5,59

Útok

Góly
1 0,04
Góly ze hry
1 0,04
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
48 1,72
Obdržené góly na hřišti
81 2,90
Rozdíl skóre na hřišti
−33 −1,18
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,07

Disciplína

Žluté karty
9 0,32
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 53 % 6 % Hodnocení 93 % Vytíženost Disciplína 14 % Obrana 8 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Chrastava 2017/2018 2812 510905,59
Fortuna Divize C 2812 510905,59
Spartak Chrastava 2016/2017 2942 5441005,98
Fortuna Divize C 2942 5441005,98
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení