Krahulec Pavel

SK Dobruška
Dres
11
bře 6, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 20, 2012

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
842
Hodnocení
6,72
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga říj 10 Týniště nad Orlicí V 1 - 0 92 0 0 0 7,1
  2. 5. liga říj 4 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  3. 5. liga zář 27 Libčany V 4 - 2 93 0 0 0 7,0
  4. 5. liga zář 20 Sokol Třebeš P 1 - 0 96 0 1 0 4,8
  5. 5. liga zář 13 Jaroměř R 2 - 2 94 0 0 0 6,0
  6. 5. liga zář 6 Lázně Bělohrad V 0 - 2 94 0 0 0 7,3
  7. 5. liga srp 29 Česká Skalice V 4 - 0 92 1 0 0 8,9
  8. 5. liga srp 14 Jiskra Hořice V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
  9. 5. liga srp 8 Náchod V 0 - 2 94 0 0 0 7,3
  10. STARMON Krajský přebor čvn 12 Vrchlabí R 2 - 2 93 0 0 0 6,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 842 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
842 842
Kapitánem
9 9
Hodnocení
6,72 6,72

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 1,71
Obdržené góly na hřišti
7 0,75
Rozdíl skóre na hřišti
9 0,96
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,53

Disciplína

Žluté karty
1 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 63 % 90 % Hodnocení 88 % Vytíženost Disciplína 44 % Obrana 79 %

Sezóny

Ročníky
Dobruška 2026/2027 91842106,72
5. liga 91842106,72
Dobruška 2025/2026 2922 707506,03
Dobruška 2024/2025 2912 710306,03
Dobruška 2023/2024 2702 412605,89
Dobruška 2022/2023 3032 754606,03
Dobruška 2021/2022 3032 7271005,96
MIACOM Krajský přebor 3032 7271005,96
Dobruška 2020/2021 80738305,71
Dobruška 2019/2020 1601 441205,24
Dobruška 2018/2019 3002 752305,82
Dobruška 2017/2018 2422 120516,39
AM GNOL 1. A třída 2422 120516,39
Dobruška 2016/2017 2632 394605,72
Dobruška 2015/2016 1511 363505,71
Jaroměř 2015/2016 120626205,58
Divize C 120626205,58
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení