Chromek Adam

SK Libčany
Dres
6
dub 22, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 7, 2020

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
806
Hodnocení
6,40
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor lis 22, 2025 Sokol Třebeš R 2 - 2 29 0 0 0 5,5
  2. STARMON Krajský přebor říj 25, 2025 Chlumec nad Cidlinou "B" R 1 - 1 25 0 0 0 6,4
  3. STARMON Krajský přebor zář 6, 2025 Dvůr Králové nad Labem V 3 - 1 19 0 0 0 6,1
  4. STARMON Krajský přebor srp 23, 2025 Solnice V 3 - 0 15 0 0 0 6,1
  5. VOTROK Krajský přebor čvn 14, 2025 Červený Kostelec R 4 - 4 98 0 0 0 6,0
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 25, 2024 Jiskra Hořice P 0 - 2 93 0 0 0 5,0
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 18, 2024 Dvůr Králové nad Labem P 3 - 1 92 0 0 0 5,0
  8. VOTROK Krajský přebor kvě 8, 2024 Jaroměř V 2 - 1 46 0 0 0 6,2
  9. VOTROK Krajský přebor srp 26, 2023 Jičín V 3 - 2 8 0 0 0 –
  10. VOTROK Krajský přebor srp 13, 2023 Jaroměř R 0 - 0 47 0 0 0 6,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 806 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
806 806
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,40 6,40

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
18 2,01
Obdržené góly na hřišti
14 1,56
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,45
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,33

Disciplína

Žluté karty
1 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 78 % Hodnocení 85 % Vytíženost Disciplína 43 % Obrana 52 %

Sezóny

Ročníky
Libčany 2026/2027 91806106,40
5. liga 91806106,40
Libčany 2025/2026 50156006,26
Libčany 2024/2025 1098006,00
Libčany 2023/2024 50286005,55
Libčany 2022/2023 1211 003315,69
Libčany 2021/2022 2241 830306,27
Libčany 2020/2021 1057006,30
Dvůr Králové nad Labem 2019/2020 70236005,97
Fortuna Divize C 70236005,97
Libčany 2018/2019 2421 718006,76
Libčany 2017/2018 2051 776306,65
Libčany 2016/2017 3072 703306,79
Libčany 2015/2016 131931106,58
1. A třída 131931106,58
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení