Dres
9
dub 24, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 12, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
831
Hodnocení
6,50
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. M GROUP CZ Krajský přebor bře 26, 2023 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 2 - 3 93 0 0 0 6,8
  2. M GROUP CZ Krajský přebor bře 18, 2023 Jičín P 3 - 2 90 0 0 0 5,3
  3. M GROUP CZ Krajský přebor bře 12, 2023 Dobruška V 4 - 1 96 0 1 0 6,6
  4. M GROUP CZ Krajský přebor lis 13, 2022 Jiskra Hořice V 2 - 2 91 0 1 0 5,5
  5. M GROUP CZ Krajský přebor lis 6, 2022 Slavia Hradec Králové P 1 - 2 96 0 1 0 4,8
  6. M GROUP CZ Krajský přebor říj 30, 2022 Vrchlabí V 0 - 4 92 1 0 0 8,4
  7. M GROUP CZ Krajský přebor říj 23, 2022 Týniště nad Orlicí P 1 - 2 92 0 1 0 4,8
  8. M GROUP CZ Krajský přebor říj 16, 2022 Spartak Police nad Metují P 1 - 0 95 0 0 0 5,2
  9. M GROUP CZ Krajský přebor říj 9, 2022 Solnice P 1 - 1 96 0 1 0 5,6
  10. M GROUP CZ Krajský přebor říj 1, 2022 Vysoká nad Labem P 5 - 1 90 1 0 0 5,9
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 831 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
831 831
Kapitánem
9 9
Hodnocení
6,50 6,50

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
23 2,49
Obdržené góly na hřišti
19 2,06
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,43
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,22

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 69 % 78 % Hodnocení 97 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 41 %

Sezóny

Ročníky
Červený Kostelec 2026/2027 91831006,50
AGRO CS 6. liga 91831006,50
Červený Kostelec 2025/2026 103657105,59
Spartak Police nad Metují 2025/2026 120973005,89
Červený Kostelec 2024/2025 28122 593706,24
VOTROK Krajský přebor 28122 593706,24
Červený Kostelec 2023/2024 29102 662906,10
VOTROK Krajský přebor 29102 662906,10
Červený Kostelec 2022/2023 28112 5871006,38
Červený Kostelec 2021/2022 29112 642806,16
MIACOM Krajský přebor 29112 642806,16
Sparta Kolín 2020/2021 71557206,94
Fortuna Divize C 71557206,94
Kolín 2019/2020 1621 362606,18
Fortuna Divize C 1621 362606,18
Kolín 2018/2019 2622 268906,01
Fortuna Divize C 2622 268906,01
Červený Kostelec 2017/2018 90730006,09
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení