Dres
9
dub 24, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 12, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
831
Hodnocení
6,50
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 15, 2025 Kosmonosy R 1 - 1 95 0 0 0 6,0
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 25, 2025 Brandýs nad Labem V 3 - 4 91 0 0 0 6,9
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 22, 2025 Přepeře P 0 - 1 93 0 0 0 5,2
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 19, 2025 Horní Ředice P 0 - 4 93 0 0 0 4,9
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 12, 2025 Chlumec nad Cidlinou P 1 - 0 93 0 0 0 5,2
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 5, 2025 Turnov P 6 - 0 90 0 0 0 4,8
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 28, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 4 - 0 94 0 0 0 7,4
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 20, 2025 Chrudim R 2 - 2 95 0 0 0 6,1
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 6, 2025 Vysoké Mýto P 3 - 0 92 0 0 0 5,0
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 31, 2025 Dobrovice V 2 - 0 91 0 0 0 7,3
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 831 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
831 831
Kapitánem
9 9
Hodnocení
6,50 6,50

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
23 2,49
Obdržené góly na hřišti
19 2,06
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,43
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,22

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 69 % 78 % Hodnocení 97 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 41 %

Sezóny

Ročníky
Červený Kostelec 2026/2027 91831006,50
AGRO CS 6. liga 91831006,50
Červený Kostelec 2025/2026 103657105,59
Spartak Police nad Metují 2025/2026 120973005,89
Červený Kostelec 2024/2025 28122 593706,24
VOTROK Krajský přebor 28122 593706,24
Červený Kostelec 2023/2024 29102 662906,10
VOTROK Krajský přebor 29102 662906,10
Červený Kostelec 2022/2023 28112 5871006,38
Červený Kostelec 2021/2022 29112 642806,16
MIACOM Krajský přebor 29112 642806,16
Sparta Kolín 2020/2021 71557206,94
Fortuna Divize C 71557206,94
Kolín 2019/2020 1621 362606,18
Fortuna Divize C 1621 362606,18
Kolín 2018/2019 2622 268906,01
Fortuna Divize C 2622 268906,01
Červený Kostelec 2017/2018 90730006,09
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení