Palm Dominik

TJ Jiskra Hořice
Dres
9
dub 29, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 9, 2015

5. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
703
Hodnocení
6,19
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor srp 5, 2023 Náchod P 3 - 1 93 0 0 0 5,0
  2. M GROUP CZ Krajský přebor čvn 17, 2023 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 3 - 2 92 1 0 0 7,8
  3. M GROUP CZ Krajský přebor čvn 11, 2023 Červený Kostelec P 3 - 1 93 0 0 0 5,0
  4. M GROUP CZ Krajský přebor čvn 4, 2023 Dobruška V 1 - 0 95 0 0 0 7,1
  5. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 31, 2023 Kostelec nad Orlicí V 2 - 5 90 0 0 0 7,1
  6. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 19, 2023 Jičín P 0 - 2 97 0 0 0 5,0
  7. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 14, 2023 Slavia Hradec Králové V 3 - 2 97 0 0 0 6,8
  8. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 7, 2023 Vrchlabí P 2 - 1 97 0 0 0 5,2
  9. M GROUP CZ Krajský přebor dub 30, 2023 Týniště nad Orlicí V 3 - 1 93 0 0 0 7,0
  10. M GROUP CZ Krajský přebor dub 23, 2023 Spartak Police nad Metují P 3 - 1 90 1 0 0 5,7
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 703 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
703 703
Kapitánem
8 8
Hodnocení
6,19 6,19

Útok

Góly
1 0,13
Góly ze hry
1 0,13
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,28
Obdržené góly na hřišti
10 1,28
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,38

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 54 % 65 % Hodnocení 74 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 64 %

Sezóny

Ročníky
Jiskra Hořice 2026/2027 81703006,19
5. liga 81703006,19
Jiskra Hořice 2025/2026 115932207,40
Jiskra Hořice 2024/2025 2922 679515,61
Jiskra Hořice 2023/2024 2422 243305,62
Jiskra Hořice 2022/2023 2652 406206,15
Jiskra Hořice 2021/2022 2822 514715,88
Jiskra Hořice 2020/2021 80734205,56
Jiskra Hořice 2019/2020 1611 462405,79
Jiskra Hořice 2018/2019 2842 587106,09
Jiskra Hořice 2017/2018 1831 266116,14
Jiskra Hořice 2016/2017 1521 381306,06
Jiskra Hořice 2015/2016 2632 206116,43
1. A třída 2632 206116,43
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení