Mošna Jiří

Konec kariéry
čvn 1, 1991
35 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2017/2018

Zápasy
28
Góly
15
V základní sestavě
27
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 428
Hodnocení
6,51
Žluté karty
7
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Divize C kvě 29, 2016 Turnov V 2 - 1 91 0 1 0 6,4
  2. Divize C kvě 21, 2016 Nový Bor V 0 - 2 90 1 0 0 8,8
  3. Divize C kvě 7, 2016 Sokol Jablonec nad Jizerou V 1 - 1 40 0 1 0 6,0
  4. Divize C dub 23, 2016 Sokol Živanice P 2 - 1 90 1 0 0 6,3
  5. Divize C dub 17, 2016 Olympia Hradec Králové 1901 V 0 - 0 65 0 1 0 5,9
  6. Divize C dub 9, 2016 Vysoké Mýto P 6 - 0 90 0 0 0 4,8
  7. Divize C dub 3, 2016 Jaroměř V 4 - 1 87 1 0 0 8,0
  8. Divize C bře 27, 2016 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 1 34 0 0 0 5,9
  9. Divize C bře 20, 2016 Sokol Družba Suchdol P 1 - 1 12 0 0 0 6,0
  10. Divize C říj 4, 2015 Sokol Jablonec nad Jizerou V 0 - 0 90 0 1 0 5,9
2017/2018 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 428 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
28 28
V základní sestavě
27 27
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 428 2 428
Kapitánem
1 1
Hodnocení
6,51 6,51

Útok

Góly
15 0,56
Góly ze hry
15 0,56
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
43 1,59
Obdržené góly na hřišti
43 1,59
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,15

Disciplína

Žluté karty
7 0,26
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 71 % 90 % Hodnocení 90 % Vytíženost Disciplína 22 % Obrana 50 %

Sezóny

Ročníky
Admira Praha 2017/2018 28152 428706,51
Fortuna Divize C 28152 428706,51
Admira Praha 2015/2016 125870406,69
Divize C 125870406,69
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení