Laštovička Jindřich

Konec kariéry
čvn 5, 1991
35 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2019/2020

Zápasy
12
Góly
3
V základní sestavě
11
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
1 030
Hodnocení
6,33
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AM GNOL 1. A třída dub 13, 2019 Nový Hradec Králové V 1 - 3 90 0 0 0 7,1
  2. AM GNOL 1. A třída dub 6, 2019 Náchod "B" V 5 - 0 91 1 0 0 8,5
  3. AM GNOL 1. A třída bře 31, 2019 Velké Poříčí P 3 - 3 95 0 0 0 6,1
  4. AM GNOL 1. A třída bře 23, 2019 Lokomotiva Hradec Králové P 2 - 8 90 0 0 0 4,8
  5. AM GNOL 1. A třída říj 20, 2018 Nové Město nad Metují P 3 - 1 52 0 0 0 5,4
  6. AM GNOL 1. A třída říj 13, 2018 Spartak Police nad Metují P 1 - 2 62 0 1 0 4,9
  7. AM GNOL 1. A třída zář 29, 2018 Česká Skalice V 6 - 0 90 0 0 0 7,5
  8. AM GNOL 1. A třída zář 23, 2018 Černilov P 2 - 1 92 0 0 0 5,2
  9. AM GNOL 1. A třída zář 15, 2018 Nový Hradec Králové V 4 - 2 90 2 0 0 9,0
  10. AM GNOL 1. A třída zář 9, 2018 Náchod "B" P 1 - 0 93 0 1 0 4,8
2019/2020 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 030 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
1 030 1 030
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,33 6,33

Útok

Góly
3 0,26
Góly ze hry
3 0,26
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
24 2,10
Obdržené góly na hřišti
26 2,27
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,17
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,35

Disciplína

Žluté karty
5 0,44
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2019/2020.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 66 % 69 % Hodnocení 73 % Vytíženost Disciplína 8 % Obrana 42 %

Sezóny

Ročníky
Bystřian Kunčice 2019/2020 1231 030506,33
AM GNOL 1. A třída 1231 030506,33
Bystřian Kunčice 2018/2019 2251 946506,21
AM GNOL 1. A třída 2251 946506,21
Spartak Kobylice 2017/2018 2131 870305,85
AM GNOL 1. A třída 2131 870305,85
Bystřian Kunčice 2017/2018 40368205,45
Bystřian Kunčice 2016/2017 2592 249906,69
JAKO 1. A třída 2592 249906,69
Bystřian Kunčice 2015/2016 2692 354916,14
1. A třída 2692 354916,14
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení