Bína Pavel

Konec kariéry
čvn 1, 1991
35 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2018/2019

Zápasy
24
Góly
2
V základní sestavě
18
Ze střídačky
6
Odehrané minuty
1 653
Hodnocení
6,15
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C bře 23, 2019 Český Brod V 3 - 0 20 0 0 0 6,1
  2. Fortuna Divize C bře 9, 2019 Turnov V 3 - 0 7 0 0 0 –
  3. Fortuna Divize C lis 10, 2018 Horky nad Jizerou V 0 - 2 92 0 0 0 7,3
  4. Fortuna Divize C lis 3, 2018 Dvůr Králové nad Labem V 3 - 1 92 0 1 0 6,6
  5. Fortuna Divize C říj 27, 2018 Čáslav P 5 - 1 80 0 0 0 4,9
  6. Fortuna Divize C říj 20, 2018 Benátky nad Jizerou P 1 - 2 76 0 1 0 4,8
  7. Fortuna Divize C říj 14, 2018 Kolín V 1 - 3 91 1 0 0 8,5
  8. Fortuna Divize C říj 6, 2018 Pardubice P 4 - 1 58 0 0 0 5,0
  9. Fortuna Divize C zář 29, 2018 Trutnov P 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  10. Fortuna Divize C zář 22, 2018 Vysoké Mýto P 1 - 1 93 0 0 0 6,0
2018/2019 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 653 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
24 24
V základní sestavě
18 18
Ze střídačky
6 6
Odehrané minuty
1 653 1 653
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,15 6,15

Útok

Góly
2 0,11
Góly ze hry
2 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
28 1,52
Obdržené góly na hřišti
28 1,52
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,22

Disciplína

Žluté karty
5 0,27
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 60 % 64 % Hodnocení 76 % Vytíženost Disciplína 23 % Obrana 50 %

Sezóny

Ročníky
Přepeře 2018/2019 2421 653506,15
Fortuna Divize C 2421 653506,15
Semily 2015/2016 2612 3211105,18
Divize C 2612 3211105,18
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení