Dres
7
čvn 20, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 20, 2015

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
2
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
738
Hodnocení
6,40
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída srp 16, 2025 Slavoj Skřivany V 6 - 2 92 0 0 0 7,1
  2. AGRO CS 1. A třída srp 9, 2025 Lokomotiva Hradec Králové V 4 - 6 96 0 0 0 7,1
  3. AGRO CS 1. A třída čvn 21, 2025 Kostelec nad Orlicí R 2 - 2 96 0 0 0 6,0
  4. AGRO CS 1. A třída čvn 15, 2025 Roudnice P 5 - 3 90 0 0 0 5,0
  5. AGRO CS 1. A třída kvě 31, 2025 Třebechovice pod Orebem P 2 - 1 91 0 0 0 5,2
  6. AGRO CS 1. A třída kvě 24, 2025 Vrchlabí P 1 - 3 92 0 0 0 5,1
  7. AGRO CS 1. A třída kvě 18, 2025 Lázně Bělohrad P 4 - 2 90 0 0 0 5,0
  8. AGRO CS 1. A třída kvě 10, 2025 Černilov P 2 - 5 47 0 0 0 5,8
  9. AGRO CS 1. A třída dub 26, 2025 Nový Hradec Králové V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
  10. AGRO CS 1. A třída dub 19, 2025 Trutnov "B" V 2 - 1 92 0 1 0 6,4
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 738 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
738 738
Kapitánem
8 8
Hodnocení
6,40 6,40

Útok

Góly
2 0,24
Góly ze hry
1 0,12
Góly z penalt
1 0,12

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 2,32
Obdržené góly na hřišti
16 1,95
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,37
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,12

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 72 % 72 % Hodnocení 89 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 47 %

Sezóny

Ročníky
Bystřian Kunčice 2026/2027 82738006,40
AGRO CS 6. liga 82738006,40
Bystřian Kunčice 2025/2026 2422 179206,43
AGRO CS 1. A třída 2422 179206,43
Bystřian Kunčice 2024/2025 2502 089105,77
AGRO CS 1. A třída 2502 089105,77
Bystřian Kunčice 2023/2024 2662 316106,09
1. A třída 2662 316106,09
Bystřian Kunčice 2022/2023 2542 185106,23
AM GNOL 1. A třída 2542 185106,23
Bystřian Kunčice 2021/2022 2732 401206,05
AM GNOL 1. A třída 2732 401206,05
Bystřian Kunčice 2020/2021 91829006,24
Bystřian Kunčice 2019/2020 1501 363105,99
AM GNOL 1. A třída 1501 363105,99
Bystřian Kunčice 2018/2019 2932 641306,10
AM GNOL 1. A třída 2932 641306,10
Bystřian Kunčice 2017/2018 2812 447205,93
AM GNOL 1. A třída 2812 447205,93
Bystřian Kunčice 2016/2017 2622 053106,32
JAKO 1. A třída 2622 053106,32
Bystřian Kunčice 2015/2016 2532 011305,99
1. A třída 2532 011305,99
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení