Seifert Lukáš

Konec kariéry
čvc 8, 1991
35 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2019/2020

Zápasy
14
Góly
1
V základní sestavě
13
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
1 083
Hodnocení
5,55
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 29, 2017 Trutnov V 1 - 2 90 0 0 0 6,8
  2. Fortuna Divize C dub 23, 2017 Turnov V 2 - 1 61 0 0 0 6,2
  3. Fortuna Divize C dub 15, 2017 Sokol Živanice P 2 - 1 11 0 0 0 6,0
  4. Fortuna Divize C dub 9, 2017 Spartak Chrastava V 4 - 0 11 0 0 0 6,1
  5. Fortuna Divize C dub 1, 2017 Kratonohy V 1 - 1 91 0 0 0 6,1
  6. Fortuna Divize C bře 26, 2017 Dvůr Králové nad Labem V 2 - 0 71 0 0 0 7,2
  7. Fortuna Divize C bře 18, 2017 Pardubice V 1 - 1 87 0 0 0 6,1
  8. Fortuna Divize C bře 12, 2017 Ostrá V 2 - 1 70 0 0 0 6,7
  9. Fortuna Divize C lis 20, 2016 Čáslav V 0 - 2 77 0 0 0 7,0
  10. Fortuna Divize C lis 13, 2016 Letohrad V 1 - 0 62 0 0 0 6,6
2019/2020 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 083 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
1 083 1 083
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,55 5,55

Útok

Góly
1 0,08
Góly ze hry
1 0,08
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,16
Obdržené góly na hřišti
28 2,33
Rozdíl skóre na hřišti
−14 −1,16
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,08

Disciplína

Žluté karty
3 0,25
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2019/2020.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 47 % 11 % Hodnocení 70 % Vytíženost Disciplína 27 % Obrana 16 %

Sezóny

Ročníky
Poříčany 2019/2020 1411 083305,55
Fortuna Divize C 1411 083305,55
Kolín 2017/2018 3012 570206,25
Fortuna Divize C 3012 570206,25
Kolín 2016/2017 2901 811106,32
Fortuna Divize C 2901 811106,32
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení