Schubert Radek

TJ Slavoj Skřivany
Dres
9
čvc 10, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 13, 2007

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
801
Hodnocení
6,52
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. JAKO 1. B třída - skupina A dub 5, 2025 Sokol Dětenice V 2 - 4 77 0 0 0 6,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina A bře 29, 2025 Nová Paka V 2 - 1 92 0 0 0 6,8
  3. JAKO 1. B třída - skupina A lis 3, 2024 Chlumec nad Cidlinou "B" P 3 - 2 91 0 0 0 5,3
  4. JAKO 1. B třída - skupina A říj 26, 2024 Vrchlabí "B" V 6 - 0 90 1 0 0 8,5
  5. JAKO 1. B třída - skupina A říj 20, 2024 Lázně Bělohrad "B" V 1 - 2 90 1 0 0 7,8
  6. JAKO 1. B třída - skupina A říj 12, 2024 Sokol Nepolisy V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
  7. JAKO 1. B třída - skupina A říj 9, 2024 Miletín V 0 - 3 91 0 1 0 7,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina A říj 5, 2024 Jičín "B" P 1 - 2 45 0 0 0 5,9
  9. JAKO 1. B třída - skupina A zář 28, 2024 Sobotka R 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  10. JAKO 1. B třída - skupina A zář 21, 2024 Sparta Úpice V 3 - 2 83 0 0 0 6,8
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 801 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
801 801
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,52 6,52

Útok

Góly
3 0,34
Góly ze hry
3 0,34
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
20 2,25
Obdržené góly na hřišti
14 1,57
Rozdíl skóre na hřišti
6 0,67
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,11

Disciplína

Žluté karty
3 0,34
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 66 % 81 % Hodnocení 91 % Vytíženost Disciplína 18 % Obrana 66 %

Sezóny

Ročníky
Slavoj Skřivany 2026/2027 93801306,52
Slavoj Skřivany 2025/2026 2551 755505,82
AGRO CS 1. A třída 2551 755505,82
Slavoj Skřivany 2024/2025 2181 722306,92
Slavoj Skřivany 2023/2024 2582 230206,66
Slavoj Skřivany 2022/2023 25162 133507,12
Slavoj Skřivany 2021/2022 24182 185716,94
Slavoj Skřivany 2020/2021 95740406,79
Slavoj Skřivany 2019/2020 1213883407,99
Slavoj Skřivany 2018/2019 24152 096706,94
Slavoj Skřivany 2017/2018 25162 249806,61
Sokol Nepolisy 2015/2016 1471 235106,33
1. A třída 1471 235106,33
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení