Dres
11
čvc 24, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2015

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
937
Hodnocení
5,60
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. JAKO 7. liga - skupina B říj 10 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" V 4 - 2 94 0 0 0 7,0
  2. JAKO 7. liga - skupina B říj 4 Velichovky V 2 - 3 98 0 0 0 6,9
  3. JAKO 7. liga - skupina B zář 26 Slavoj Teplice nad Metují P 0 - 4 90 0 0 0 4,9
  4. JAKO 7. liga - skupina B zář 19 Lokomotiva Meziměstí P 3 - 2 94 0 1 0 4,8
  5. JAKO 7. liga - skupina B zář 12 Sokol Malšovice P 1 - 2 94 1 0 0 6,2
  6. JAKO 7. liga - skupina B zář 5 Solnice R 1 - 1 94 0 0 0 6,1
  7. JAKO 7. liga - skupina B srp 29 Sokol Provodov P 1 - 3 94 0 0 0 5,0
  8. JAKO 7. liga - skupina B srp 22 Vysoká nad Labem P 1 - 4 91 0 0 0 5,0
  9. JAKO 7. liga - skupina B srp 15 Spartak Police nad Metují "B" P 5 - 1 92 0 0 0 5,0
  10. JAKO 7. liga - skupina B srp 8 Spartak Opočno P 1 - 3 96 0 0 0 5,1
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 937 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
937 937
Kapitánem
10 10
Hodnocení
5,60 5,60

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,44
Obdržené góly na hřišti
29 2,79
Rozdíl skóre na hřišti
−14 −1,34
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 43 % 18 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 47 % Obrana 33 %

Sezóny

Ročníky
Třebechovice pod Orebem 2026/2027 101937105,60
Třebechovice pod Orebem 2025/2026 2512 233305,77
Třebechovice pod Orebem 2024/2025 2702 405205,74
AGRO CS 1. A třída 2702 405205,74
Třebechovice pod Orebem 2023/2024 2722 483205,76
1. A třída 2722 483205,76
Třebechovice pod Orebem 2022/2023 3032 773205,95
AM GNOL 1. A třída 3032 773205,95
Třebechovice pod Orebem 2021/2022 2852 492205,68
AM GNOL 1. A třída 2852 492205,68
Třebechovice pod Orebem 2020/2021 81657105,05
Třebechovice pod Orebem 2019/2020 93788106,49
Třebechovice pod Orebem 2018/2019 26132 340307,26
Třebechovice pod Orebem 2017/2018 2472 156206,99
Třebechovice pod Orebem 2016/2017 2922 569505,79
JAKO 1. A třída 2922 569505,79
Třebechovice pod Orebem 2015/2016 2852 421606,02
1. A třída 2852 421606,02
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení