Korenčík Filip

SK Libčany
Dres
17
čvc 28, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 11, 2024

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
418
Hodnocení
5,73
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor zář 28, 2024 Dobruška R 2 - 2 92 0 0 0 5,9
  2. VOTROK Krajský přebor zář 21, 2024 Jaroměř P 0 - 2 93 0 0 0 5,0
  3. VOTROK Krajský přebor zář 18, 2024 Sokol Železnice P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  4. VOTROK Krajský přebor zář 7, 2024 Sokol Třebeš V 2 - 1 92 0 0 0 6,8
  5. VOTROK Krajský přebor zář 1, 2024 Týniště nad Orlicí P 2 - 1 16 0 0 0 5,9
  6. VOTROK Krajský přebor srp 24, 2024 Česká Skalice V 4 - 1 76 0 0 0 7,3
  7. VOTROK Krajský přebor srp 10, 2024 Solnice P 1 - 3 19 0 0 0 5,7
  8. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2024 Česká Skalice R 1 - 1 95 0 0 0 6,0
  9. VOTROK Krajský přebor čvn 2, 2024 Lázně Bělohrad V 1 - 4 94 1 0 0 8,1
  10. VOTROK Krajský přebor kvě 11, 2024 Spartak Police nad Metují P 2 - 3 95 1 0 0 6,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 418 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
418 418
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,73 5,73

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 1,29
Obdržené góly na hřišti
10 2,15
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,86
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 19 % 19 % Hodnocení 50 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 30 %

Sezóny

Ročníky
Libčany 2026/2027 70418005,73
5. liga 70418005,73
Libčany 2025/2026 2661 765206,64
Libčany 2024/2025 2471 884306,28
Libčany 2023/2024 112845206,18
Sokol Stěžery 2023/2024 1421 291506,20
1. A třída 1421 291506,20
Lokomotiva Hradec Králové 2022/2023 2542 161905,69
AM GNOL 1. A třída 2542 161905,69
Lokomotiva Hradec Králové 2021/2022 2572 242905,89
AM GNOL 1. A třída 2572 242905,89
Lokomotiva Hradec Králové 2020/2021 74610106,94
Lokomotiva Hradec Králové 2019/2020 1661 4581006,88
AM GNOL 1. A třída 1661 4581006,88
Smiřice 2018/2019 25112 287706,02
Smiřice 2017/2018 2362 1131005,76
Jaroměř 2016/2017 28112 056106,31
VOTROK Krajský přebor 28112 056106,31
Smiřice 2015/2016 24172 160916,79
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení