Korenčík Filip

SK Libčany
Dres
17
čvc 28, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 11, 2024

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
418
Hodnocení
5,73
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina H čvn 4, 2016 Hronov V 5 - 0 90 1 0 0 8,5
  2. JAKO 1. B třída - skupina H kvě 28, 2016 Sokol Zdelov V 1 - 2 92 0 0 0 6,9
  3. JAKO 1. B třída - skupina H kvě 21, 2016 Loko Borohrádek V 2 - 3 92 0 0 0 6,8
  4. JAKO 1. B třída - skupina H kvě 14, 2016 Sokol Lípa nad Orlicí V 4 - 4 92 1 1 0 6,7
  5. JAKO 1. B třída - skupina H kvě 8, 2016 Spartak Police nad Metují P 3 - 2 93 0 1 0 4,9
  6. JAKO 1. B třída - skupina H kvě 1, 2016 Kostelec nad Orlicí "B" V 0 - 2 91 1 0 0 8,3
  7. JAKO 1. B třída - skupina H dub 23, 2016 Start Ohnišov V 2 - 0 90 0 0 0 7,3
  8. JAKO 1. B třída - skupina H dub 17, 2016 Hronov P 2 - 1 91 1 0 0 6,3
  9. JAKO 1. B třída - skupina H dub 9, 2016 Sokol Zdelov V 3 - 0 90 0 0 0 7,4
  10. JAKO 1. B třída - skupina H dub 2, 2016 Loko Borohrádek V 5 - 1 91 3 0 0 10,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 418 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
418 418
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,73 5,73

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 1,29
Obdržené góly na hřišti
10 2,15
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,86
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 19 % 19 % Hodnocení 50 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 30 %

Sezóny

Ročníky
Libčany 2026/2027 70418005,73
5. liga 70418005,73
Libčany 2025/2026 2661 765206,64
Libčany 2024/2025 2471 884306,28
Libčany 2023/2024 112845206,18
Sokol Stěžery 2023/2024 1421 291506,20
1. A třída 1421 291506,20
Lokomotiva Hradec Králové 2022/2023 2542 161905,69
AM GNOL 1. A třída 2542 161905,69
Lokomotiva Hradec Králové 2021/2022 2572 242905,89
AM GNOL 1. A třída 2572 242905,89
Lokomotiva Hradec Králové 2020/2021 74610106,94
Lokomotiva Hradec Králové 2019/2020 1661 4581006,88
AM GNOL 1. A třída 1661 4581006,88
Smiřice 2018/2019 25112 287706,02
Smiřice 2017/2018 2362 1131005,76
Jaroměř 2016/2017 28112 056106,31
VOTROK Krajský přebor 28112 056106,31
Smiřice 2015/2016 24172 160916,79
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení