Simon Patrik

FK Náchod
Dres
10
srp 20, 1991
35 let
Preferovaná noha
Pravá
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 6, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
1
Ze střídačky
9
Odehrané minuty
247
Hodnocení
6,15
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C dub 2, 2022 Trutnov V 1 - 0 36 0 0 0 6,6
  2. Fortuna Divize C bře 12, 2022 Sparta Kutná Hora P 2 - 0 46 0 0 0 5,2
  3. Fortuna Divize C říj 30, 2021 Poříčany P 0 - 2 31 0 0 0 5,7
  4. Fortuna Divize C srp 21, 2021 Trutnov P 2 - 0 76 0 0 0 6,0
  5. Fortuna Divize C srp 14, 2021 Horky nad Jizerou P 0 - 1 74 0 0 0 5,3
  6. Fortuna Divize C srp 7, 2021 Tochovice V 1 - 3 68 0 1 0 6,2
  7. Fortuna Divize C čvc 31, 2021 Sparta Kutná Hora R 0 - 0 83 0 0 0 6,3
  8. Fortuna Divize C říj 11, 2020 Hlinsko V 0 - 3 72 0 0 0 7,3
  9. Fortuna Divize C říj 3, 2020 Velké Hamry V 3 - 0 61 1 0 0 8,5
  10. Fortuna Divize C zář 27, 2020 Čáslav V 1 - 4 67 0 0 0 6,8
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 247 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
9 9
Odehrané minuty
247 247
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,15 6,15

Útok

Góly
1 0,36
Góly ze hry
1 0,36
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 1,46
Obdržené góly na hřišti
3 1,09
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,36
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 66 % 62 % Hodnocení 41 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 71 %

Sezóny

Ročníky
Náchod 2026/2027 101247006,15
5. liga 101247006,15
Nové Město nad Metují 2025/2026 30212 555306,89
AGRO CS 1. A třída 30212 555306,89
Náchod 2024/2025 29102 061006,79
VOTROK Krajský přebor 29102 061006,79
Náchod 2023/2024 2971 933406,63
Náchod 2022/2023 2521 179405,98
Fortuna Divize C 2401 129405,82
Náchod 2021/2022 131704106,05
Fortuna Divize C 131704106,05
Náchod 2020/2021 82494206,98
Fortuna Divize C 82494206,98
Náchod 2019/2020 155915106,93
Fortuna Divize C 155915106,93
Náchod 2018/2019 2621 752305,93
Fortuna Divize C 2411 568305,83
Náchod 2017/2018 31172 735207,39
VOTROK Krajský přebor 30172 672207,41
Náchod 2016/2017 2712 276305,47
Fortuna Divize C 2712 276305,47
Náchod 2015/2016 20121 432107,13
VOTROK Krajský přebor 20121 432107,13
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení