Dres
9
lis 14, 1991
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
dub 22, 1998

5. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
504
Hodnocení
5,91
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída čvn 14 Sokol Stěžery R 2 - 2 94 0 1 0 5,7
  2. STARMON Krajský přebor čvn 6 Chlumec nad Cidlinou "B" R 2 - 2 60 0 0 0 6,4
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 31 Slavoj Skřivany V 3 - 2 6 0 0 0 –
  4. AGRO CS 1. A třída dub 11 Bystřian Kunčice P 4 - 1 45 0 1 0 4,8
  5. AGRO CS 1. A třída dub 4 Kostelec nad Orlicí P 1 - 2 95 0 0 0 5,2
  6. STARMON Krajský přebor bře 29 Roudnice P 1 - 2 19 0 0 0 6,1
  7. AGRO CS 1. A třída bře 28 Černilov V 2 - 3 91 0 0 0 6,8
  8. AGRO CS 1. A třída bře 21 Česká Skalice V 2 - 1 89 0 0 0 6,8
  9. AGRO CS 1. A třída bře 15 Kopidlno R 1 - 1 90 0 0 0 6,1
  10. AGRO CS 1. A třída bře 8 Lázně Bělohrad V 3 - 0 83 0 0 0 7,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 504 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
504 504
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,91 5,91

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,25
Obdržené góly na hřišti
9 1,61
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,36
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,36

Disciplína

Žluté karty
2 0,36
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 17 % 37 % Hodnocení 55 % Vytíženost Disciplína 16 % Obrana 49 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Třebeš 2026/2027 100691205,98
5. liga 80504205,91
Sokol Třebeš 2025/2026 2741 801506,10
Sokol Třebeš 2024/2025 3052 422806,34
Sokol Třebeš 2023/2024 2761 870606,16
Sokol Třebeš 2022/2023 40300105,82
Sokol Třebeš 2021/2022 31112 257206,61
Sokol Třebeš 2020/2021 60379005,85
Sokol Třebeš "B" 2019/2020 2063006,35
Sokol Třebeš 2018/2019 2571 475306,48
Sokol Třebeš 2017/2018 2641 981705,98
Sokol Třebeš 2016/2017 25121 960407,08
JAKO 1. A třída 25121 960407,08
Sokol Třebeš 2015/2016 2481 818206,56
1. A třída 2481 818206,56
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení