Růžička Jiří

Konec kariéry
lis 25, 1991
34 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2018/2019

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
479
Hodnocení
6,30
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 2, 2017 Trutnov V 5 - 1 90 2 0 0 9,1
  2. Fortuna Divize C bře 25, 2017 Sokol Živanice V 0 - 1 91 0 0 0 7,1
  3. Fortuna Divize C bře 19, 2017 Kratonohy V 2 - 1 91 0 1 0 6,4
  4. Fortuna Divize C bře 12, 2017 Pardubice V 2 - 2 94 0 0 0 6,1
  5. Fortuna Divize C lis 20, 2016 Kolín P 0 - 2 94 0 0 0 5,0
  6. Fortuna Divize C lis 12, 2016 Ústí nad Orlicí P 2 - 0 62 0 1 0 4,9
  7. Fortuna Divize C lis 6, 2016 Sparta Kutná Hora V 2 - 1 91 0 0 0 6,8
  8. Fortuna Divize C říj 29, 2016 Náchod P 1 - 1 91 0 1 0 5,6
  9. Fortuna Divize C říj 23, 2016 Turnov V 1 - 1 84 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C říj 15, 2016 Spartak Chrastava P 4 - 2 90 0 0 0 5,0
2018/2019 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 479 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
479 479
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,30 6,30

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,88
Obdržené góly na hřišti
6 1,13
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,75
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 39 % 79 % Hodnocení 39 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 75 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2018/2019 90479006,30
Fortuna Divize C 90479006,30
Čáslav 2017/2018 2101 000425,44
Fortuna Divize C 2101 000425,44
Čáslav 2016/2017 2952 614906,49
Fortuna Divize C 2952 614906,49
Sokol Družba Suchdol 2015/2016 2421 479905,91
Divize C 2421 479905,91
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení