Peterka Matěj

Konec kariéry
pro 1, 1991
34 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
13
Góly
1
V základní sestavě
2
Ze střídačky
11
Odehrané minuty
400
Hodnocení
6,04
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C bře 24, 2024 Ústí nad Orlicí P 0 - 3 18 0 0 0 5,9
  2. Fortuna Divize C bře 16, 2024 Cidlina Nový Bydžov R 0 - 0 12 0 1 0 5,6
  3. Fortuna Divize C bře 10, 2024 Chrudim P 1 - 3 95 0 0 0 5,0
  4. Fortuna Divize C lis 11, 2018 Čáslav P 0 - 0 93 0 1 0 5,9
  5. Fortuna Divize C lis 3, 2018 Náchod P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  6. Fortuna Divize C říj 28, 2018 Benátky nad Jizerou V 3 - 3 93 0 0 0 6,0
  7. Fortuna Divize C říj 20, 2018 Český Brod V 0 - 1 85 0 1 0 6,7
  8. Fortuna Divize C říj 14, 2018 Přepeře P 1 - 3 91 0 0 0 5,1
  9. Fortuna Divize C říj 6, 2018 Velké Hamry P 1 - 0 91 0 0 0 5,2
  10. Fortuna Divize C zář 30, 2018 Pardubice V 1 - 1 90 0 0 0 6,0
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 400 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
13 13
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
11 11
Odehrané minuty
400 400
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,04 6,04

Útok

Góly
1 0,23
Góly ze hry
1 0,23
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 0,90
Obdržené góly na hřišti
7 1,58
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,68
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,23
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 56 % 57 % Hodnocení 32 % Vytíženost Disciplína 31 % Obrana 43 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2023/2024 131400106,04
Fortuna Divize C 131400106,04
Kolín 2018/2019 80677205,71
Fortuna Divize C 80677205,71
Kratonohy 2016/2017 1561 141106,15
Fortuna Divize C 1451 096106,04
Sparta Kutná Hora 2016/2017 50285005,64
Fortuna Divize C 50285005,64
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení