Dres
4
pro 24, 1991
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 16, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
4
Góly
2
V základní sestavě
3
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
231
Hodnocení
7,43
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída srp 9, 2025 Lokomotiva Hradec Králové V 4 - 6 ×4 96 4 0 0 10,0
  2. AGRO CS 1. A třída čvn 21, 2025 Kostelec nad Orlicí R 2 - 2 96 1 0 0 7,3
  3. AGRO CS 1. A třída čvn 15, 2025 Roudnice P 5 - 3 90 2 0 0 7,0
  4. AGRO CS 1. A třída čvn 7, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" V 3 - 1 91 0 0 0 7,0
  5. AGRO CS 1. A třída kvě 31, 2025 Třebechovice pod Orebem P 2 - 1 91 0 0 0 5,2
  6. AGRO CS 1. A třída kvě 24, 2025 Vrchlabí P 1 - 3 92 0 0 0 5,1
  7. AGRO CS 1. A třída kvě 18, 2025 Lázně Bělohrad P 4 - 2 90 0 0 0 5,0
  8. AGRO CS 1. A třída kvě 10, 2025 Černilov P 2 - 5 92 0 0 0 5,0
  9. AGRO CS 1. A třída kvě 4, 2025 Kopidlno R 2 - 2 95 0 0 0 6,1
  10. AGRO CS 1. A třída dub 26, 2025 Nový Hradec Králové V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 231 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
231 231
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,43 7,43

Útok

Góly
2 0,78
Góly ze hry
2 0,78
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 3,51
Obdržené góly na hřišti
2 0,78
Rozdíl skóre na hřišti
7 2,73
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,39

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 94 % 98 % Hodnocení 40 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 79 %

Sezóny

Ročníky
Cidlina Nový Bydžov 2026/2027 42231007,43
5. liga 42231007,43
Bystřian Kunčice 2025/2026 21291 792107,94
AGRO CS 1. A třída 21291 792107,94
Bystřian Kunčice 2024/2025 25132 211306,40
AGRO CS 1. A třída 25132 211306,40
Chlumec nad Cidlinou 2021/2022 1045005,80
Chlumec nad Cidlinou 2019/2020 1048006,00
Cidlina Nový Bydžov 2015/2016 1045005,20
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení