Tomášek Pavel

SK Vysoké Mýto
Dres
9
led 19, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 15, 2016

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
386
Hodnocení
6,36
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 23 Náchod V 3 - 0 95 0 0 0 7,4
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 17 Trutnov R 0 - 0 94 0 0 0 6,3
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 9 Kosmonosy R 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 18 Brandýs nad Labem R 1 - 1 61 0 0 0 6,7
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 11 Horní Ředice V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 5 Spartak Police nad Metují R 0 - 0 96 0 0 0 6,3
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 28 Turnov R 1 - 1 96 1 0 0 6,8
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 14 Chrudim V 1 - 0 8 0 0 0 –
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 15, 2025 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 1 94 0 0 0 5,2
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 8, 2025 Dobrovice V 1 - 5 92 0 0 0 7,1
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 386 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
386 386
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,36 6,36

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 2,56
Obdržené góly na hřišti
9 2,10
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,47
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 39 % 70 % Hodnocení 45 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 32 %

Sezóny

Ročníky
Vysoké Mýto 2026/2027 70386006,36
Vysoké Mýto 2025/2026 2612 322106,53
Vysoké Mýto 2024/2025 122470006,36
Vysoké Mýto 2023/2024 2942 420206,50
Fortuna Divize C 2942 420206,50
Vysoké Mýto 2022/2023 2852 259106,31
Fortuna Divize C 2852 259106,31
Vysoké Mýto 2021/2022 2131 261206,35
Fortuna Divize C 2131 261206,35
Vysoké Mýto 2020/2021 60424006,77
Fortuna Divize C 60424006,77
Vysoké Mýto 2019/2020 1551 195207,08
Fortuna Divize C 1551 195207,08
Vysoké Mýto 2018/2019 2561 840206,27
Fortuna Divize C 2561 840206,27
Vysoké Mýto 2017/2018 2622 244106,42
Fortuna Divize C 2622 244106,42
Vysoké Mýto 2016/2017 3022 245106,40
Fortuna Divize C 3022 245106,40
Vysoké Mýto 2015/2016 1311 162316,41
Divize C 1311 162316,41
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení