Šidlo Jakub

Bez angažmá
led 20, 1992
34 let
Země
CZEČesko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
16
Góly
0
V základní sestavě
15
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
1 420
Hodnocení
6,67
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 22, 2024 Turnov R 2 - 2 97 0 0 0 6,0
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 7, 2024 Brandýs nad Labem V 1 - 0 97 0 0 0 7,1
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 1, 2024 Hlinsko V 0 - 2 94 0 0 0 7,3
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 24, 2024 Slavia Hradec Králové P 1 - 2 93 0 0 0 5,2
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 18, 2024 Horní Ředice V 0 - 5 93 0 1 0 7,1
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 10, 2024 Kosmonosy V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
  7. Fortuna Divize C čvn 15, 2024 Letohrad V 1 - 3 84 0 0 0 6,7
  8. Fortuna Divize C čvn 8, 2024 Dobrovice P 0 - 1 93 0 0 0 5,2
  9. Fortuna Divize C čvn 1, 2024 Ústí nad Orlicí P 1 - 0 95 0 0 0 5,2
  10. Fortuna Divize C kvě 26, 2024 Cidlina Nový Bydžov R 2 - 2 95 0 0 0 6,1
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 420 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
16 16
V základní sestavě
15 15
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
1 420 1 420
Kapitánem
15 15
Hodnocení
6,67 6,67

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
38 2,41
Obdržené góly na hřišti
11 0,70
Rozdíl skóre na hřišti
27 1,71
Zápasy bez obdrženého gólu
7 0,44

Disciplína

Žluté karty
2 0,13
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 46 % 93 % Hodnocení 66 % Vytíženost Disciplína 51 % Obrana 82 %

Sezóny

Ročníky
Velké Hamry 2024/2025 1601 420206,67
Velké Hamry 2023/2024 1801 484006,37
Fortuna Divize C 1801 484006,37
Velké Hamry 2022/2023 2241 334306,34
Fortuna Divize C 2241 334306,34
Velké Hamry 2021/2022 2912 448306,45
Fortuna Divize C 2912 448306,45
Velké Hamry 2020/2021 80734006,64
Fortuna Divize C 80734006,64
Velké Hamry 2018/2019 2812 467406,04
Fortuna Divize C 2812 467406,04
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení