Hušek Jakub

FK Černilov
Dres
15
led 21, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 23, 2026

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
13
Góly
0
V základní sestavě
13
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 094
Hodnocení
6,26
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída kvě 5, 2019 Slovan Broumov V 1 - 2 93 1 0 0 7,9
  2. AM GNOL 1. A třída dub 28, 2019 Týniště nad Orlicí V 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  3. AM GNOL 1. A třída dub 20, 2019 Bystřian Kunčice V 0 - 5 91 0 0 0 7,5
  4. AM GNOL 1. A třída dub 14, 2019 Nové Město nad Metují V 3 - 2 92 0 0 0 6,9
  5. AM GNOL 1. A třída dub 7, 2019 Spartak Police nad Metují P 4 - 1 90 0 1 0 4,6
  6. AM GNOL 1. A třída bře 31, 2019 Trutnov "B" V 4 - 1 90 1 1 0 7,4
  7. AM GNOL 1. A třída bře 24, 2019 Česká Skalice V 0 - 1 95 0 0 0 7,1
  8. AM GNOL 1. A třída bře 17, 2019 Olympia Hradec Králové 1901 V 4 - 0 90 0 0 0 7,4
  9. AM GNOL 1. A třída lis 18, 2018 Náchod "B" V 2 - 0 91 0 0 0 7,3
  10. AM GNOL 1. A třída lis 4, 2018 Lokomotiva Hradec Králové V 2 - 1 95 1 0 0 8,0
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 212 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
13 13
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 212 1 212
Kapitánem
1 1
Hodnocení
5,81 5,81

Útok

Góly
3 0,22
Góly ze hry
1 0,07
Góly z penalt
2 0,15

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 0,97
Obdržené góly na hřišti
23 1,71
Rozdíl skóre na hřišti
−10 −0,74
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,15

Disciplína

Žluté karty
2 0,15
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 49 % 27 % Hodnocení 69 % Vytíženost Disciplína 33 % Obrana 60 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2025/2026 1331 212205,81
AGRO CS 1. A třída 1331 212205,81
Libčany 2025/2026 1301 094106,26
Libčany 2024/2025 2211 9021015,78
VOTROK Krajský přebor 2211 9021015,78
Libčany 2023/2024 2612 216306,04
Libčany 2022/2023 2712 094615,77
Slavia Hradec Králové 2021/2022 103740006,83
Černilov 2021/2022 1421 244405,39
Černilov 2020/2021 81729006,23
Černilov 2019/2020 1511 323405,95
Černilov 2018/2019 2972 651506,59
AM GNOL 1. A třída 2972 651506,59
Černilov 2017/2018 2712 411316,44
AM GNOL 1. A třída 2712 411316,44
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení